PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 497
ocen
7,2 10 1 47497
5,8 19
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud

Chętnie dokonam zakupu polskiego plakatu "Brudu", gdyby komukolwiek udało się go zdobyć, albo posiąść informacje gdzie można go nabyć - proszę o kontakt.

ocenił(a) film na 9
Jokullus

Chętnie też bym się dowiedziała - z kolei o angielską wersję, ten granatowy plakat. :)

ocenił(a) film na 8
Jokullus

A popytaj w swoim kinie. Jesli go wyswietlaja to jakos po 2-3 tygodniach powinni sie go pozbyc wiec moze ci sie uda (do kin do ktorych jezdze dwa razy w miesiacu w sobote przewaznie sa wystawiane plakaty, mozna brac do woli dowolna ilosc ;))

wolvi24

Taki miałem też plan, ale niestety - w żadnym z multipleksów w moim mieście nie grają "Brudu", jest on wyświetlany tylko i wyłącznie w jednym kinie studyjnym, gdzie jeszcze NIGDY nie udało mi się zdobyć plakatu.

Stąd takie ogłoszenie tutaj na forum :D

ocenił(a) film na 8
Jokullus

no to szkoda, chcialabym pomoc ale film widzialam juz jakis czas temu tagze do kina sie nie wybieram (zeby popytac ewentualnie wziasc) ale mam nadzieje ze ktos ci pomoze ktos ci pomoze

ocenił(a) film na 8
Jokullus

Jeśli jesteś z Krakowa to zapraszam do kina Mikro :)

mrgolonko

Z tej strony Wrocław (a dokładniej jego okolice) niestety...

A dałoby radę jakoś zrealizować to zaproszenie w Krakowie, po czym wysłać tenże plakat do Wrocławia (a dokładniej w jego okolice)? Oczywiście z pokryciem kosztów wysyłki i jakąś gratyfikacją :)

ocenił(a) film na 8
Jokullus

Obgadajmy to na priv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones