PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 498
ocen
7,2 10 1 47498
5,8 19
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud

Nie znalazłam nigdzie tej informacji, na Facebooku także cisza. Wiadomo już, gdzie będą grać ten
film? Pisałam do 9th Plan (czyli do dystrybutora) ale i on siedzi cicho jak mysz pod miotłą...

TeamJosef

Nie wiem konkretnie w jakich krajach, ale w Polsce będą grać :P (właśnie idę do kina na ten film :3)

ocenił(a) film na 9
Marii222

Chodziło mi o to, w jakich kinach w Polsce będą grać ten film; nie napisałam tego, bo uznałam to za oczywiste.

ocenił(a) film na 7
TeamJosef

Multikino i Cinema City będą grać :)

ocenił(a) film na 9
TeamJosef

O dziwo odpisali mi w końcu na Facebooku. Cytując: "film bedzie w cinema city, 5 kinach multikino, helios i kinach studyjnych" Tak więc sprawa rozwiązana, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce.

ocenił(a) film na 7
TeamJosef

Nie liczyłbym na polskie kina. Już dawno zgrzeszyłem online w kwestii tego filmu. Chyba że mieszkasz w wielkim miescie, moze wtedy na cos trafisz

ocenił(a) film na 9
laxman

Bydgoszcz nie jest jakoś wielkim miastem, ale ten film puszczają. W małych, niszowych kinach.

ocenił(a) film na 9
szkola__oczy

W Gdańsku jak na razie zero informacji, o CC i Multikinie mogę zapomnieć (przecież lepiej dać kilka kopii do Warszawy zamiast na to konto wysłać je do innych miast), natomiast kina kameralne wciąż "siedzą cicho"...

ocenił(a) film na 5
TeamJosef

w arsie będzie jeśliś z krakowa

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

a po cholerę iść na tą tandetę do kina, skoro od dawna jest dostępna w sieci....bez nieporozumień - dobre i bardzo dobre filmy kupuję potem na DVD lub BD - jeśli są tego warte - ale kupował kota w worku nie będę - do kina wybiorę się pewnie na trzecią część Hobbita - odkąd mam dziecko - chadzam sporadycznie - filmy zaś kolekcjonuję od co najmniej 25 lat - obecnie mam zasadę - przesiew - pirat z giełdy RTV lub zassane z różnych chomików - jeśli wart kupienia, postawienia na półce - obowiązkowy zakup legalnej kopii...
P.S. tego filmu na pewno nie kupię - dno nie warte ponownego seansu...

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Dla Ciebie to może tandeta, ale nie wypowiadaj się za innych. Poza tym, Twoja wypowiedź ma się nijak do tematu "gdzie grają ten film".

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

po co "iść" jak można ściągnąć i sprawdzić czy warto płacić w jakikolwiek sposób - czy to za bilet, czy za oryginalny nośnik...analogia do muzyki - Metallica, U2, Luxtorpeda i sporo innych DOBRYCH zespołów - daje za darmo swój nowy materiał do odsłuchu - każdą ostatnią płytę w.w. zespołów słuchałem za free - ostatnie U2 pojawiło się "samo" w moim iphonie/ipadzie - a że muza świetna - w dniu premiery kupiłem dwupłytowy digipack BO WARTO !!! Podobnie było z Death magnetic Mety (tu doszedł jeszcze zakup oryginalnych koncertowych BD i dwa bilety na koncerty) czy też digipack Luxtorpedy pt. A morał tej historii mógłby być taki....Filmów też nie kupuję w ciemno

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Jeśli tak bardzo Cię to interesuje - oglądałam już ten film i chcę go obejrzeć ponownie. Oglądanie filmu w kinie nigdy nie będzie się równało oglądaniu filmu w domu, tyle mam do powiedzenia co do Twojej odpowiedzi.

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

KINA to były lata świetlne temu - vide z mojego krakowskiego podwórka Ars Reduta Sztuka, Kijów itp. teraz to są multipleksy, gdzie filmy się "konsupcjjonuje" w przerwie pomiędzy zakupami, hamburgerem i popcornem....

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

Po co zresztą iść do kina na kameralny film, który naprawdę nie wymaga dużego ekranu i równie dobrze sprawdza się na zestaiw kina domowego lub na monitorze komputera ???

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Tobie wystarcza komputer, innym nie musi; starasz się na siłę narzucić innym swoje zdanie. Dyskusję uważam za zakończoną.

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

oodpowiem zatem cytatem z klasycznych już Psów, kwestią wypowiedzianą przez filmową Angelę - "głupia c/i/pa"...

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

To tylko świadczy o Twoim poziomie :) Szalenie się przejęłam.

ocenił(a) film na 3
TeamJosef

odpowiem równie "poziomowo" - wali mnie to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones