PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 498
ocen
7,2 10 1 47498
5,8 19
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud
ocenił(a) film na 8
KAMILLO2020

jo, nawet bardzo. do polowy wgniatal w fotel, koncowka z deka na minus, ale chyba tak musialo byc.

ocenił(a) film na 4
booros

Końcówka zmusiła mnie do ciągłego wypowiadania "o ...rwa" przez całe napisy. Film obejrzałem wczoraj a zakończenie przypomina mi się co 5 minut i ciągle do niego wracam.

ocenił(a) film na 9
thepewu

Tu zgoda, zakończenie miażdży

ocenił(a) film na 10
thepewu

Ojj tak, a szok jest chyba jeszcze większy, że nie pozwalają Ci się nim napawać, bo od razu wjeżdża wesoła muzyczka z bajkowymi postaciami, i nie wiem jak inni, ale ja miałam w myśli tylko jak po takim zakończeniu można dać coś takiego...pamiętam, że zastopowałam wówczas film i siedziałam w szoku dobrą chwilę.
Miazga.

ocenił(a) film na 9
Rossellinique

Muzyczka idealnie podsumowuje absurd i szaleństwo całego filmu...
To taki koszmarny dodatek po tym zakończeniu, który dalej bawi się z widzem, zbierającym szczękę z podłogi.
Według mnie zabieg doskonały, jeszcze bardziej mącący w głowie.
Jak nigdy, siedziałam wmurowana do końca napisów.

ocenił(a) film na 10
Ellerena

Hmmm w sumie jak tak rozmyślam nad tym co napisałaś..to muszę przyznać ci rację.
Takiej reakcji nie miałam po żadnym filmie. Zawsze dawano człowiekowi posiedzieć w spokoju i ciszy, a tu nie.

ocenił(a) film na 8
Ellerena

Dla mnie zakończenie było genialne. Kilka razy oglądałam samą końcówkę i mimo, że nie robi aż takiego wrażenia jak za pierwszym razem, to i tak jest fenomenalna (ta chwila zawahania z krzesłem i ostatnie zdanie Bruce'a - mistrzostwo - chyba nawet wygląda lepiej niż w książce, którą notabene polecam).
A co do muzyczki na końcu to uważam, że jej tekst i melodia są świetnym ironicznym podsumowaniem przyczyny samobójstwa Robertsona "Love really hurts without you"...

ocenił(a) film na 7
KAMILLO2020

bardzo dobry - teksty mnie rozwalały - super gra Jamesa, w sumie skusiłem się na niego z uwagi na występ Imogen Poots ale warto było ^^

ocenił(a) film na 8
smoke_city

znacie podobne??

ocenił(a) film na 7
KAMILLO2020

Czy podobne to nie wiem ale stary "Przekręt" był dobry.

ocenił(a) film na 8
smoke_city

dawaj dalej burza mozgow :)

ocenił(a) film na 7
KAMILLO2020

ok ale nie dziś :P

ocenił(a) film na 8
smoke_city

a kiedy :)

ocenił(a) film na 7
KAMILLO2020

Kiss kiss bang bang z Robertem Downey Jr.

ocenił(a) film na 8
smoke_city

dzisiaj obejze :) dziekoweczka

ocenił(a) film na 8
KAMILLO2020

Trainspotting

ocenił(a) film na 8
Tangelq

ee tam

KAMILLO2020

Moze Acid House. Tez na podstawie Welsha

ocenił(a) film na 8
matimat17

tez nie to

ocenił(a) film na 6
KAMILLO2020

''Brud'' przywodzil mi na mysl ''Doma Hemingway'' z Judem Law - swoja droga - produkcji w moim odczuciu o wiele lepszej.

ocenił(a) film na 6
KAMILLO2020

"Nie myslalem , ze wyniose z burdelu wiecej spermy , niz wniose..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones