PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643852}

Bunt FM

Radio Rebel
6,1 9 192
oceny
6,1 10 1 9192
Bunt FM
powrót do forum filmu Bunt FM

"Radio Rebel" jest niestety, tylko nieudaną kopią m.in "Pump Up the Volume." Już na
samym początku, wiadomo jak to wszystko się skończy. Postacie są jednowymiarowe, a
gra aktorska słaba. To co próbowała przekazać główna bohaterka innym ludziom, do mnie
nie przemawiało, pewnie dlatego że brakowało jej charyzmy i doświadczenia. Christian
Slater w filmie "Więcej czadu" był wiarygodny i prawdziwy , a tej autentyczności Debby Ryan
zabrakło. 1/10

Dewan

Dzięki Tobie obejrzałam "Pump Up the Volume" i jestem naprawdę wdzięczna, bo film jest świetny.
Co do "Radio Rebel", to chyba nie ma żadnego filmu produkcji disney channel, w którym gra aktorska nie byłaby słaba. ;)

ocenił(a) film na 3
xxtequilaxx3

Jaki kanal takie aktorstwo, a i tak mnóstwo ludzi ogląda te ich filmy.

gabosz381

To że z film jest od Disneya nie oznacza od razu gniotka, są też filmy od nich młodzieżowe które można obejrzeć bez zgrzytów.

ocenił(a) film na 3
Dewan

A co ona próbowała przekazać? W "Więcej czadu" problemy, które dotyczyły nastolatków, były prawdopodobne, a tu? Dyrektorka masowo konfiskująca uczniom sprzęt grający? Pomijając już, że w imię czego miałaby to robić (co innego, gdyby słuchali głośno muzyki bez słuchawek, ale tak?), to nawet w Polsce nauczyciele zjedliby dyrektorkę za takie zachowanie, a co dopiero w Ameryce, gdzie sądzą się o za gorącą kawę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones