PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680923}

Burton i Taylor

Burton and Taylor
6,5 2 264
oceny
6,5 10 1 2264
Burton i Taylor
powrót do forum filmu Burton i Taylor

Burton and Taylor.

ocenił(a) film na 7

Niesamowite! Moja ulubiona aktorka, będzie grała moją ulubioną aktorkę. Już nie mogę się doczekać tego filmu. Po wersji z Lindsay Lohan, byłam załamana. Do tej pory nie rozumiem jak tą damę mogła zagrać ta narkomanka... Ta wersja będzie na pewno dużo, dużo lepsza! Mogę się nawet spodziewać, że może być malutkim arcydziełkiem. Pozdrawiam i zachęcam do poznania tej niezwykłej kobiety, którą była Elizabeth.

darkmarry

Mam tak samo :D Kto się boi Virginii Woolf nadal jest w mojej TOP 3 ulubionych filmów :D Serial zapowiada się niezwykle ciekawie, tylko chciałbym wiedzieć ile odcinków będzie, czy jeśli ludzie będą oglądać to zrobią więcej?...

EastJudas

to nie będzie serial tylko film telewizyjny ;)

xxxoliksxxx

wiadomo kiedy premiera?:P

EastJudas

moja kolezanka była tydz temu w Londynie i mówiła mi, że ponoć premiera tam ma być już w tym miesiącu, ale pewien nie jestem.

EastJudas

ponoć 22 lipca ;)

xxxoliksxxx

Wlasnie Leci na bbc 4 ;)

użytkownik usunięty
darkmarry

"Moja ulubiona aktorka, będzie grała moją ulubioną aktorkę"
Toż to nielogiczne. Rozumiałbym fana Johna Malkovicha, który usłyszał o filmie "Being John Malkovich", ale tu ..

To kto w końcu jest Twoją ulubioną aktorką. Taylor czy Carter. Zdecyduj się,)

ocenił(a) film na 7

Jeśli ty ograniczasz się do jednej "ulubionej aktorki" to trudno. Dzielę sobie na stare gwiazdy kina i na te nowsze... Mojej logiki nie musisz pojmować, ale nie trzeba się jej czepiać. ;)

użytkownik usunięty
darkmarry

Nie ma Twojej logiki. Jest to co logiczne i to co nie, a Twoja wypowiedź jest bez sensu logicznego. Jaki masz problem ze zrozumieniem tego?

ocenił(a) film na 7

Liz jest jedną z moich ulubionych aktorek, tak samo Helena... Nie będę się tu z tobą spierać o coś tak błahego. Mogłam to ująć w inny sposób, ale tego nie zrobiłam. Tyle w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones