PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1457}

Butch Cassidy i Sundance Kid

Butch Cassidy and the Sundance Kid
7,8 21 209
ocen
7,8 10 1 21209
7,2 12
ocen krytyków
Butch Cassidy i Sundance Kid
powrót do forum filmu Butch Cassidy i Sundance Kid

Średnia ocena 

użytkownik usunięty

3 lata temu ten film miał 8,8
teraz już 8,1, za niedługo będzie poniżej 8.
Gust społeczeństwa z roku na rok coraz bardziej spada, do Topu wchodzą takie wystawne kupy jak Burton i Nolan, a prawdziwe filmy czeka śmietnik.
Smutne, ale prawdziwe.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie tylko czekać a Citizen Kane znajdzie sie daleko za superwidowiskami dla niewy,agajacych

ronaldo_filmweb

Ale przecież to normalne. Biorąc pod uwagę, że na filmwebie niema żadnych ograniczeń co do wieku ani wykształcenia głosujących. To nie jest profesjonalna strona prowadzona przez znawców kinematografii, tylko ogólnodostępny portal. Wszelkie rankingi na tej stronie są warte tyle co słoik z kompotem. Po za tym mogę się założyć, że większość głosujących na Nolana nawet nie słyszała o "Obywatelu...".

HlTMAN

Słyszeć o Obywatelu słyszało mnóstwo osób, po prostu mniej osób go obejrzało.

Waszes

czyli tak. jakby słuchało jednym uchem -

Nolan ok-ale nie na top 20 reżyserów. Natomiast Burton- jego dałbym za 50 ale ludzie tutaj wyczyniają cuda

ale bez przesady, ocena 8,8 to już bardzo wysoko. Ustabilizowało się i 8,0 jest jak najbardziej dobrą oceną.

nie zesraj sie

ocenił(a) film na 8
mk1993

Prawdziwie rzeczowa odpowiedź, w której aż roi się od argumentów.

Ludovic_2

a jak mam odpowiedzieć na kolejną, przekrojową analizę społeczeństwa w histerycznym stylu

ocenił(a) film na 8
mk1993

Chodziło mi o formę jedynie :)

Popieram przedmówce.
Nie narób w gacie z wrażenia.

ocenił(a) film na 10

sam oceniłeś 8 więc nie dziw się że spada

ocenił(a) film na 9

aż o tyle spadło? Niemozliwe

22.05.2019 - 7,9

ocenił(a) film na 8
berni_

06.05.2021 - 7,9 na podstawie 19012 głosów.

dobrypiatek

02.03.2024 - 7,8 na podstawie 21.109 głosów. Prorocze słowa autora tego komentarza. Im więcej ludzi ocenia ten film, tym bardziej ocena spada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones