PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113192}

Być jak Stanley Kubrick

Colour Me Kubrick: A True... ish Story
6,6 4 454
oceny
6,6 10 1 4454
5,6 5
ocen krytyków
Być jak Stanley Kubrick
powrót do forum filmu Być jak Stanley Kubrick

Nic wielkiego

ocenił(a) film na 4

Nie polecalbym tego filmu. Wlasciwie jedyne rzeczy, ktore mi sie w nim podobaly to muzyczne nawiazania to klasycznych filmow Kubricka i motyw tej kapelki metalowej. Poza tym dosc nudny.

ocenił(a) film na 2
Alex_de_Large

Zgadzam się. Dla mnie -- _bardzo_ nudny. Nie wiem, czy coś ciekawego zdarzyło się w drugiej godzinie, ale po kilkukrotnym przewałkowaniu tego samego motywu w pierwszej części opowieści, miałem już serdecznie dość i postanowiłem zaoszczędzić sobie dalszej mitręgi. Nie mam najmniejszych uprzedzeń względem orientacji homoseksualnej, w miarę lubię Malkovicha, podoba mi się wiele filmów Kubricka, ale to nie sprawi, że z zainteresowaniem będę oglądał fabułę o hochsztaplerze podającym się za sławnego reżysera, opartą o zapętlony motyw podrywu i wyłudzenia kasy. Może fani Stanleya są w stanie odnajdywać w tym filmie jakieś smaczki, nawiązania i odniesienia, ale jako narracja filmowa, to ten obraz jest zupełnie do bani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones