PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461945}

Córka Russellów

The Russell Girl
7,2 3 427
ocen
7,2 10 1 3427
Córka Russellów
powrót do forum filmu Córka Russellów

Piękny film

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj w tv goo zobaczylem , i musze przyznac ze łezka polecialaaa , Film swietny , poruszajacyyy , bardzoo goo wszystkim polecamm , tylkoo szkoda ze tak szybkoo sie zakonczyll , nie wiadomo czy wyszla z tej choroby czy nie , ale i takk ocenil bym na 9:)

ocenił(a) film na 9
Senolek

ja tez się popłakałam ten film jest naprawdę świetny polecam go :)

ocenił(a) film na 6
Senolek

Przez przypadek zauważyłam go w telewizji. Naprawdę świetny i poruszający film. Zgadzam się, szkoda, że końcówka była taka a nie inna. Nie wiadomo co się z nią stało. Mimo wszystko film warty uwagi ;)

Senolek

tak film całkiem dobry :) oglądałam już go wcześniej i dziś też się na niego natknęłam :) choć dziś nie oglądałam od początku i tak łezka mi poleciała :)

Senolek

Tak, ja też natrafiłam na niego przypadkiem :] lipna końcówka, reżyser mógł się wykazać.. 8/10

ewoola

SPOILER
Film bardzo mi się podobał. Fakt- końcówka mogłaby być inna. Chociaż z drugiej strony jeszcze by ją uśmiercili... Lepiej niech każdy sobie sam dopowie, co było dalej. Film jest bardzo prawdziwy i wart obejrzenia.
Ta aktorka, która grała główna bohaterkę naprawdę ma talent. Widziałam ją już w paru kreacjach, także uważam, że ma zadatki na wielką aktorkę dramatyczną.

ocenił(a) film na 9
justa016_2

zgadzam się końcówka gorszej chyba nie mogło być głównie dzięki tej aktorce ten film był taki wzruszający ona porostu tak prawdziwie grała i przekazywała emocje naprawdę dawno nie widziałam tak utalentowanej aktorki, chciała bym ją częściej oglądać :)

ika2214

Zgadzam sie- film super!

Senolek

Dzięki za spoiler :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones