PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118690}
7,7 9 358
ocen
7,7 10 1 9358
C.R.A.Z.Y.
powrót do forum filmu C.R.A.Z.Y.

B. dobry dramat

ocenił(a) film na 8

Bardzo mi się podobał, mimo, że trwał 2 godziny, naprawdę udało mu się mnie wciągnąć. Nie rozumiem jednak jednego wątku:
to było chyba, gdy Raymond leżał w szpitalu. Główny bohater rozmawiał wtedy z ojcem (w salonie, w ich domu), który stwierdził, że chyba nie będzie mógł zaakceptować jego odmiennej seksualności. Po powiedzeniu tego ojciec wyszedł, a Zac wyjął płytę dla ojca, którą kupił, gdy przebywał w podróży, za granicą. Przyjrzał się tej płycie i wtedy zauważył coś. Było tam napisane chyba właśnie "c.r.a.z.y". To go bardzo zszokowało/przeraziło, odłożył ta płytę i wyszedł.
Powiedzcie mi, co oznaczał ten napis na płycie? Czemu to go tak bardzo zdziwiło, o co wówczas chodziło?
I całe to pytanie zmierza też do innego pytania- skąd wziął się tytuł filmu??

Strasznie mnie to męczy po tym filmie, pytałam znajomych, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć, więc z góry dziękuję za odpowiedzi, :)

ikaika

C.R.A.Z.Y.
crazy - czyli 'szalony', 'zwariowany'.
To również pierwsze litery imion chłopców: Christian, Raymond, Antoine, Zac, Yvan.
Piosenka Patsy Cline "Crazy" również często pojawia się w filmie. To bodajże ulubiona piosenkarka ojca.

ocenił(a) film na 8
botakiejestzycie

o dziękuję, właśnie o to mi chodziło! to były pierwsze imiona chłopców, że sama na to nie wpadłam! dzięki raz jeszcze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones