PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118690}
7,7 9 364
oceny
7,7 10 1 9364
C.R.A.Z.Y.
powrót do forum filmu C.R.A.Z.Y.

przesada

ocenił(a) film na 8

Przez cały film palili papierosy i pokazywali sobie fucki :) Ja rozumiem raz na jakiś czas ale jak tu ktoś kogoś zwyzywał to tylko paluszek

ocenił(a) film na 10
transformers

Tracę wiarę w ludzi za każdym razem, gdy wpadam na pomysł, aby dać im jeszcze jedną szansę, bo jak widać spotykam się tylko z kolejnymi beznadziejnymi przypadkami. "Przez cały film palili papierosy i pokazywali sobie fucki :) Ja rozumiem raz na jakiś czas ale jak tu ktoś kogoś zwyzywał to tylko paluszek " - tylko tyle jesteś w stanie napisać po obejrzeniu filmu? No to naprawdę ci współczuję... heh to trzeba mieć chyba mózg z hartowanej stali.

ocenił(a) film na 8
cave8

Potrafiłbym więcej ale nie uważam to za potrzebne :)

użytkownik usunięty
transformers

Nie wiem za bardzo o co chodzi. Czepiasz się, a Twoja ocena mówi, że film jest co najmniej dobry.

ocenił(a) film na 8

Nie czepiam się,to tylko drobna uwaga bo film był całkiem spoko : ]

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 6
transformers

Tez to zauwazylam i z czasem mnie to denerwowało.

ocenił(a) film na 9
transformers

Skoro sądzisz ze to przesada to widać że nie masz rodzeństwa , ja mam brata i wiem jak to jest ,zwłaszcza z taką różnicą charakterów .
Co do papierosów to nie wiem bo nie pale... ;P

ocenił(a) film na 9
transformers

nie wpadliście na pomysł, że taki gest był mentalnościom w tamtych czasach, w kręgu młodego pokolenia? Teraz pokażesz fuck i masz w mordę. W tamtych czasach wydaje mi się, że był taki sygnał ostrzegawczy "uważaj, bo ugryzę!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones