PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=22}

Całkowite zaćmienie

Total Eclipse
7,2 29 098
ocen
7,2 10 1 29098
6,9 22
oceny krytyków
Całkowite zaćmienie
powrót do forum filmu Całkowite zaćmienie

W "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Całkowitym zaćmieniu" czy "Chłopięcym świecie" DiCaprio udowadnia, że jest niezwykle utalentowanym aktorem... co mu sie stało, że zagrał w "Titanicu"?

kamienna

ja do tych dobrych filmów sprzed titanica dodał bym jeszcze Basketball Diaries a potem to już tylko titanic i taki aktor dobry był a taka chała mu wychodzi... smutne bo zapowiadał się genialnie i pewno potencjał w nim siedzi jeszcze

kamienna

Hm.. nie zgodze sie z Wami imo w Titanicu zagral poprawnie po prostu dobrze moze nie byla to jakas wybitna kreacja ale mysle ze gdyby ktos inny odegral ta role krytycy tez by darli jape .. a co do tworczosci po titanicowej to chyba nie widzieliscie takich filmow jak 'Zlap mnie jesli potrafisz' , 'Gangi nowego yorku' , 'The Aviator' tam leo rowniez pokazuje swoj talent.. pzdr

Krasnolud

Zgadzam się z Davikiem
Nie mogę pojąć zupełnie waszej antytitanicowego rozumowania. DiCaprio tam zagrał również świetnie, tylko że ludzie zrobili z filmu i z Leo taniego amanta... Przestańcie wreszcie z tym krytykowaniem. Był dobrym aktorem, ma talent a tego chyba nie da się zmienić. Nie można komuś odebrać talentu. Szczerze polecam niedawne filmy z udziałem DiCaprio, udowadnia tam, że nie ma zamiaru do końca swojej kariery uchodzić za (jak wcześniej wspomniałam) taniego amanta.
PS.Titanic to świetny film. A więc co ma oznaczać wasze zażenowanie?

ocenił(a) film na 10
kamienna

Moniczko Titanic to najbardziej przereklamowany film w historii. Zdobył 11 oscarów z jednego względu - ponieważ w ówczesnym roku nie pojawił się żaden inny film na przyzwoitym poziomie. oczywiście nie popadajmy też w przesadę, ale ogólnie rzecz biorąc "Titanic" nie jest dziełem szczególnie głębokim i wybitnym. Chociaż nie powiem rozmach robi wrażenie... Wracając jednak do DiCaprio to rzeczywiście "Titanic" go zaszufladkował. Ze znakomicie zapowiadającego się aktora zmienił się w gwiazdora i symbol kiczu i komercji. Na szczęście ostatnie role zmieniły ten wizerunek i znowu możemy podziwiać ciekawsze role aktora. Muszę przyznać, że ostatnio go nawet bardzo polubiłem :)

ocenił(a) film na 8
kamienna

Popatrz na 'Titanic' jako na lekcję survivalu dla urwisa z ulic.... naprawdę pomaga.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Takiego urwisa z ulic, jak w 'Zaćmieniu'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones