PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99995}
5,9 2 471
ocen
5,9 10 1 2471
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

W pierwowzorze tego filmu... ogladałam dzisiaj i zastanawiam sie czy w taki sam lub podobny sposób zakończyło to sie w filmie z Sissy Spacek?? Ponieważ z tego co czytałam w pierwszej wersji w filmie Carrie musiala być osobą złą która nie widzi dobra, a poza tym chyba był inny wątek, w tej wersji z kolei widzialam ja jako osoba odróżniającą dobro i zło która chciała sie poprostu uwolnić, a wracajac do wątku w opisie z 79 roku jest ze od poczatku był to zart zaplanowany, a tutaj była życzliwość dziewcyzny i chłopaka którzy chcieli aby Carrie spedziła pryznajmniej jeden wspaniały wieczór, wiec please objaśnijcie mi czy mam racje czy są takie różnice, czy ich nie ma???

stokrotna

Nie oglądałam tej Carrie, ale tą z 79' tak. Tam żart ze studniówki był zaplanowany od początku, ale dziewczyna (Sue bodajże), która poprosiła Tommy'ego, żeby zabrał Carrie na studniówkę na prawdę chciała, by się dobrze bawiła i z żartem nie miała nic wspólnego. Jest nawet scena, która to pokazuje, kiedy przychodzi ona na bal zobaczyć jak sobie radzi Carrie i odkrywa wiadro zawieszone nad sceną, w tym momencie zauważa to nauczycielka i myśląc, że Sue chciała zrobić coś Carrie, wyrzuca ją z sali. A co do tego, że tutaj niby Carrie miała być osobą złą to nie zgadzam się z tym. Włąsnie tak jak piszesz, zdała sobie sprawę, że życie nie jest takie, jak wmawia jej matka i chciała zacząć żyć jak normalni nastolatkowie. Na nieszczęście, żart zrobili akurat wtedy, kiedy zaczęła ludziom ufać i myślała, że ją zaakceptowali, więc nie dziwota, że się dziewczyna wkurzyła ;] A kończy się tak, że wraca do domu, tam matka chce ją i siebie zabić, więc Carrie zabija ją, po czym rozwala dom i też ginie.

sznurowadlo_7

nie wiem czy wiecie ale w ksiazce bylo troche inne zakonczenie.
Zanim Carrie wrocila z balu do domu to zdazyla jeszcze zabic polowe dzielnicy...
Masz racje ;) nie dziwie sie ze sie wkurzyla. W koncu zaczela juz tym ludziom ufac a tu wiadro krwii.
A aktorka Sissy Spicek chciala aby wylano na nia prawdziwa krew bo chcial wiekszego efektu realnosci ale rezyser sie na to nie zgodzil i wylano na nia sztuczna krew.

kornik6661

ale w Carrie z 76 ROKU !!! Było pokazane jak do wiadra ten chłopak Sue, Billy wlewa chyba benzynę nie??

anitaj_lo13

nie, to nie była benzyna tylko ta świńska krew..

anitaj_lo13

I nie był to chyba chłopak Sue, tylko Chris.

kornik6661

to nie wiedziałem że De Palma to taka ciota a Sissy Spacek kozaczka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones