PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702937}
7,3 70 443
oceny
7,3 10 1 70443
6,0 14
ocen krytyków
Carte Blanche
powrót do forum filmu Carte Blanche

Ewa

ocenił(a) film na 8

Jak można coś takiego powiedzieć chorej osobie?! Głupia, pusta idiotka. Zero współczucia, zależało jej tylko na własnej wygodzie, głupia krowa. Po prostu jak sobie pomyślę o tej scenie to mi się nóż w kieszeni otwiera. Masakra!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Waitmehalfway

zauważ że była w dość trudnej sytuacji, samotna matka bez alimentów z pensją nauczyciela, w takich momentach trzeba patrzeć na "wygodę" chociażby dla dobra dziecka, musiała zapewnić sobie i jemu godne życie

ocenił(a) film na 8
natalka285

Wiem, że była w trudnej sytuacji, ale widocznie go nie kochała skoro zostawiła go w takim trudnym momencie jego życia, w chorobie. Miłość to zaangażowanie i wsparcie z dwóch stron, tak mi się wydaje.

Waitmehalfway

A zauważyłaś, że ją okłamał ?

Waitmehalfway

To on zachował się podle. Podstępem chciał spieprzyć jej życie.

Waitmehalfway

Dla mnie, Ewa po prostu chciała mieć, normalne życie, a nie kolejną kulę u nogi. Nawet jeśli go kochała, to jestem w stanie ją zrozumieć.

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

A ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem.

ocenił(a) film na 8
Waitmehalfway

Nie zrozumiesz dopóki sama nie będziesz musiała tak postąpić.

ocenił(a) film na 7
Waitmehalfway

Byłam na tym filmie dzisiaj z klasą i o ile przez większą część czasu byli cicho, to o tyle na tej scenie "wybuchli". Ze wszystkich stron nadleciały słowa jak s%ka, bezduszna, cholera. No i cóż mogę do nich dodać tak szczerze... Rozumiem, że chciała mieć rodzinkę jak z amerykańskiego filmu familijnego, ale tak zimna kalkulacja, jakiej dokonała mu prosto w twarz i to w takim momencie, a potem jeszcze te teksty "i co, nie chcesz już mnie widzieć?" sprawiają, że faktycznie trudno mi coś innego o niej myśleć. Po prostu b&tch i nie ma co owijać w bawełnę. Nie ma jak zaakceptować jej chamskiego zachowania. Naprawdę.

ocenił(a) film na 6
Atrament3

Mam nadzieję że Twoja miłość będzie równie wielka jak Twoje słowa.Życie zazwyczaj weryfikuje takie sprawy

użytkownik usunięty
Waitmehalfway

powinien być wobec niej uczciwy, od początku, no może prawie od początku

ocenił(a) film na 7
Waitmehalfway

Obyś nie musiała się w takiej sytuacji sprawdzać, życie łatwo weryfikuje takie bohaterstwo internetowe. Facet od początku nie był wobec niej uczciwy i tyle

ocenił(a) film na 8
Waitmehalfway

Ewa jako samotna matka szukała faceta, na którego będzie mogła liczyć w trudnych sytuacjach, z niewidomym partnerem raczej byłoby jej jeszcze trudniej. Ale zachowała się strasznie niegrzecznie w momencie, kiedy Kacper wyznał jej prawdę jej reakcja budzi duży niesmak i rzeczywiście oburza, nawet jeśli zszokowało ją to, co usłyszała.

Waitmehalfway

Czego się bulwersujesz, może on bardziej winny że ją oszukiwał i nie powiedział o swojej chorobie przed taką ważną decyzją o wspólnym życiu ?

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Powiedział przecież! wiedziałam że lepiej żeby jej nie mówil bo okaże sie suką!

DariaLimonka

Dowiedziała się dopiero podczas przeprowadzki więc po tym jak podjęła decyzję.

ocenił(a) film na 8
Jordan66

no wiem ale powiedział jej przed ślubem, wiadomo że na dzien dobry nikt nikomu nie ufa na tyle aby sie zwierzac z takich sekretów..

DariaLimonka

Przeprowadzka to też kluczowa dezycja w życiu a tu taka niespodzianka. Samotna matka jeszcze jednym dzieckiem we mgle ma się opiekować.

ocenił(a) film na 8
Waitmehalfway

To prawda, to wredna suka, Klara niby młodsza a o ile mądrzejsza. Jak można komus takie cos powiedziec? Nie kochała go..Poza tym była egoistką!

ocenił(a) film na 7
DariaLimonka

DariaLimonka Klara byla jego uczennica, nie ukladala sobie z nim zycia...co za porownanie?

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

ale powiedziała mu że jej by nie przeszkadzalo że nie widzi

ocenił(a) film na 7
Waitmehalfway

A on byl w porzadku?
Przyjaciel sugerowal mu, ze na klamstwie nie buduje sie zwiazku, mozna bylo sie tego spodziewac, ze kobieta przezyje szok...
Zwlaszcza jesli ta choroba byla nieuleczalna, rozumiem, ze mogl poinformowac ja w momecie kiedy zwiazek nabral jakichs ksztaltow, a nie odrazu, bo sploszylby ja, ale na pewno nie w momencie kiedy miala nastapic przeprowadzka, nie wiem do czego zmierzal, ze ona tez nie zorientuje sie jak niektorzy w szkole, ze on nie widzi...Napewno zakochal sie w Ewie, ale on tez probowal sobie realnie uwic przyslowiowe gniazdko aby miec kochajca osobe przy sobie w trudnych chwilach, ale nie kazdy potrafi stanac wobec takiego wyzwania...

ocenił(a) film na 7
Waitmehalfway

w końcowej scenie jest przecież informacja, że Kacper szykuje się do ślubu, a jego przyjaciel nie szykuje się do rozwodu

ocenił(a) film na 6
kyrba

- ślubu nie będzie
- rozwodu też nie
;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones