PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431917}

Cass

6,9 1 890
ocen
6,9 10 1 1890
Cass
powrót do forum filmu Cass

Mam nadzieje ze będzie to jeden z tych dobrych brytyjskich filmów

CoCu

jest o inter city firm,nie moze byc kiepski:)chociaz pewnie i tak nic nie przebije hooligans

blowingbubble_2

hooligans to moim zdaniem jeden ze słabszych filmów o tej tematyce, cass dużo nie potrzebuje żeby go "pobić"...

marlboro_boy

taaaa wiadac po sredniej ocen"cass" ze nie bedzie lepszy od hooligans;p ale interesujaca wypowiedz.jakie filmy o icf uwazasz za lepsze od hooligans?:>

blowingbubble

sorry.chodzilo ci generalnie o o filmy tego typu;p anyway tytuly mozesz podac,ciekawi mnie co moze byc lepsze.bo chyba nie football factory czy gol?:)

blowingbubble

Jakoś mnie amerykańskie filmy o angielskich chuliganach nie bawią, jakie oni mogą mieć o tym pojęcie? I taki właśnie jest film w którym główny bohater niedawno władał pierścieniami a teraz jest stadionowym chuliganem, taka piękną historia o takim pięknym i inteligentnym dziecku które wskutek oszustwa jest zmuszony "szukać siebie" na angielskich stadionach, napewno taka historia tylko może powstać tylko za oceanem. W konkursach bravo pewnie zajmuje pierwsze miejsce w kategorii "najbardziej przejmująca postać", jakiś autentyzm jest w tym filmie wogóle? Jak chcesz obejrzeć film o autentycznych wydarzeniach i postaciach to masz do wyboru ten lub rise of the footsoldier albo the real football factories. Pozostają jeszcze książki Pennanta.

marlboro_boy

wiesz i mało mnie interesuje średnia ocen, bo glosować może każdy nawet ten który da jedynkę dla ojca chrzestnego za to że film jest nudy i niewiadomo o czym a poźniej da 10 filmowi "po prostu walcz" ponieważ ujeła go historia c.r w tak ambitnym kinie :)

marlboro_boy

uwazam ze wood zagral naprawde dobrze.wiem owszem ze nie jest to film na faktach;p ale jest to jeden z niewielu filmow na ktorych ryczalam jak glupia;p poza tym lubie muzyke z tego filmu,no i kontrowersyjna postac bovera.rise of the footsoldier?moze i prawdziwe.a ile tam bylo o icf?niewiele:)zreszta srednio mi sie podobal.
nie pozostaje mi nic innego jak sciagnac cass...

ocenił(a) film na 8
blowingbubble

blowingbubble - Naprawdę jeśli dla Ciebie FF jest słabsze od GSH to ja nie ma więcej pytań. Idź dalej oglądać sobie filmiki o Jankesach :)

Dariusz_007

hehe-naprawde jesli dla ciebie FF jest mocniejsze od GSH to ja rowniez nie mam pytan:> i nie widze nic zlego w jankesach,nie ograniczam sie:>

blowingbubble

W zasadzie co Ci nie pasuje w Football Factory? Moim zdaniem FF jest kinem dużo bardziej realistycznym w porównaniu do GSL które jest typowo amerykańską produkcją. Pozatym film Lova dużo lepiej oddaje środowisko kibiców w Anglii i styl ich życia, nie tak jak w GSH gdzie przypadkowy amerykanim z bogatego domu zostaje z miejsca świetnym i poważanym członkiem tej kultury. Jeśli lubisz tego typu historie z "takim wielkim dramatem na końcu" to pewnie Ci się GSL bardziej sposoba tylko nie mów tylko że to film który najlepiej oddaje te środowisko bo to zwykłe świętokradztwo. Jeśli chodzi o obsadę to FF to ma dużo ciekawszą bo sorry ale Dyer, Hassan czy F. Harper to najlepsi aktorzy jacy mogą zagrać w tego rodzaju filmach a taki Elijah Wood to sie w takich filmach na barmana nada jak dobrze opanuje angielski akcent.

PS. Oglądałaś Cass ?

marlboro_boy

w zasadzie to czy ja napisalam ze Football Factory mi sie nie podobalo? to ze uwazam gse za lepszy nie znaczy ze tamten uwazam za kiepski.fakt napisalam ze footsoldier mi sie nie podobal,bo byl dla mnie kiepski i juz.
i nie napisalam ze idealnie pokazuje te srodowisko.zacznijmy od tego ze hooligans to fikcja pomijajac fakt istnienia ICF;/

a cass niestety nie ogladalam bo mi sie cholera nie chce sciagnac

ocenił(a) film na 7
CoCu

Teraz tylko czekać kiedy premiera w Polsce, jestem niesamowicie ciekaw, no i zobaczymy jak wyjdzie na tle innych tego typu filmach ;)

ocenił(a) film na 7
CoCu

Nie mogłem się doczekać premiery w Polsce i postanowiłem przyśpieszyć to trochę, i powiem że się nie zawiodłem, fajnie pokazana przemiana w Anglii na stadionach i w to wkomponowana historia Cassa Pennanta, nie jest to może film który zostaje w pamięci na długi czas ale napewno warto oglądnąć go polecam.

ocenił(a) film na 8
CoCu

Hooligansi nie umywaja sie do Footbal Factory !

ocenił(a) film na 6
andre7

Gówno prawda Hools rządzi;D;D

CoCu

GSH i FF nie przebija Rise of the footsoldier... i w zwiazku z tym pytanie czy ten film bardziej przypomina Rise of the footsoldier czy jest raczej taki lajcikowy jak green street hooligans?

CoCu

polecam "Zawód gangster" - rewelacja!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones