PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 520
ocen
7,5 10 1 586520
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Aż trudno w to uwierzyć. Bo co dostajemy? Faceta gadającego przez pół filmu do piłki. Oczywiście rozumiem, że film ma treść, ową podróż w głąb samego siebie. Ok. Tylko do cholery, czy to musiało być tak bezpłciowo nudne? Film przypomina mi nieco "Moon" Jonesa ale tych filmów w kontekście jakości porównać się nie da. Nawet Hanks wypadł słabo. Szkoda, że Zemeckis ma w dorobku tak nieudaną produkcję. Jedyne co w filmie mi się podobało to zdjęcia i tytuł. Zupełnie nie wiem dlaczego "Cast Away" ma wysokie oceny. Przypuszczam, że jest to jeden z tych obrazów, na których temat należy i trzeba wypowiadać się wyłącznie pochlebnie, żeby nie dostać po głowie.
PS: Jako środek nasenny sprawdza się znakomicie.

ocenił(a) film na 8
rock79

hmm no nie wiem moze jedna hanks dobrze zagrał, albo byla swietna muzyka. WIesz jak by nie to że tak sie rozpisales to pomyslał bym że dla ciebie efekty specjalne i duzo akcj; Zobacz sobie Transformerzsy i nei truj dupy-Film bardz fajny i ciekawy.

ocenił(a) film na 4
dagothversur4

Z tymi efektami to miał być żart? Jeśli tak to raczej żałosny. Przecież to ty masz w ulubionych Star War.

ocenił(a) film na 10
rock79

Mnie się ten film bardzo podobał. Akurat to, że główny bohater rozmawiał z piłką miało ukazać jak bardzo jest samotny i potrzebuje rozmowy z kimkolwiek, a nawet czymkolwiek. Parę lat nie miał się do kogo odezwać, więc zamiast mówić do siebie, mówił do piłki. Ja się nie nudziłam podczas oglądania, ale nie każdy ma podobny gust. Ogólnie uważam, ze film jest znakomity (pomysł i realizacja), a Hanks to jeden z moich ulubionych aktorów (mam wrażenie, że każda jego postać to jakby on sam).

ocenił(a) film na 10
rock79

Muszę stanąć w obronie tego filmu. Gadanie do piłki jak już słusznie zauważyła koleżanka wyżej, miało bardzo głęboką treść. Co do nudy. To faktycznie zależy od tego co kto lubi. Jak dla mnie film wręcz trzymał w napięciu ;) No i scena z wybijaniem zęba, albo robieniem ognia, można się było uśmiać.

ocenił(a) film na 10
rock79

jakbys siedzial tyle czasu na wyspie bez obecnosci drugiego czlowieka tez zapewne gadalbys do siebie (pilki)

ocenił(a) film na 4
olka19_19

Oczywiście, piłeczko.

ocenił(a) film na 8
rock79

No jasne. Pan rock79 jest taki zajebisty że spędzenie 4 lat na wyspie samemu to błahostka. A ty do kogo byś gadał co? I jakie inne twoim zdaniem powinien zawierać dialogi ten film? Ty byś pewnie rozmawiał ze swoim nieco zbyt dużym ego.

ocenił(a) film na 4
NabuchodonozorX

Najważniejsze żebym się z nim nie pokłócił.

ocenił(a) film na 8
rock79

To nie była piłka.To był Wilson ! :D

rock79

pytanie: czy Wy też często używacie zwrotu - cast away- w mowie potocznej? bo ja często jestem castaway ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones