PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527265}

Celeste i Jesse - Na zawsze razem

Celeste and Jesse Forever
6,2 5 220
ocen
6,2 10 1 5220
Celeste i Jesse Na zawsze razem
powrót do forum filmu Celeste i Jesse - Na zawsze razem

O miłości na którą nie ma już miejsca, bo jej miejsce zajęła kolejna. Cytat z filmu: 'I nie zawsze
musicie mieć rację. Nawet jeśli ją macie to nie ma znaczenia.'
Film o relacjach. Film o normalnym życiu.
Polecam serdecznie :)))))

ocenił(a) film na 5
peza_92

Moim zdaniem oni sie caly czas kochali, a poprzez po czesci wlasna glupote i troche splot wydarzen jednak nie mogli byc razem. A to dlatego, ze Jessr bedzie mial dziecko, postanowil sprobowac ulozyc sobie zycie z inna. Jak dla mnie to nie byla prawdziwa milosc, bo taka prawdziwa laczyla tylko glownych bohaterow, ale kiedy ja mieli nie doceniali jej i utracili. Bylam niezadowolona z zakonczenia, jak dla mnie Celeste i Jesse byli dla siebie stworzeni i powinni byc razem.

ocenił(a) film na 8
maaajenka

Hehe ... eh życie, życie :)
Myślisz ze `stworzenie dla siebie` w ogóle istnieje??

ocenił(a) film na 5
peza_92

w filmach?? owszem;) bo w życiu bywa różnie, zdaję sobie z tego sprawę, ale jednak jak ogląda się film i główni bohaterowie sa w sobie zakochani to np. ja bardzo im kibicuje i wierzę, że mimo przeciwności losu będą razem, bo są dla siebie stworzeni i nie wyobrażam ich sobie z nikim innym. Podobnie jak tutaj. Zarówno ta Veronica jak i pan Joga, byli dla mnie czymś w rodzaju miłości zastępczej, związku zastepczego, nagrody pocieszenia, szansy na normalne życie, ale nie byli dla głównych bohaterów "tym czymś", czym główni bohaterowie byli dla siebie.

ocenił(a) film na 8
maaajenka

Poczciwy z Ciebie czlowiek ;-)
Pozdrawiam ;-)

ocenił(a) film na 5
peza_92

mam nadzieję, że to komplement;> bo nic na to nie poradzę, że wierzę w miłość, a do tego uwielbiam oglądać filmy o miłości, oczywiście wyidealizowanej jak to w filmach, ale jednak miłości i to zawsze z happy end'em. ;)

ocenił(a) film na 8
maaajenka

Pewnie ze komplement :-)
A ja z kolei lubię filmy bez happy endu :-P
Zobacz film SIOSTRA TWOJEJ SIOSTRY. Jakoś tak o nim pomyślałam podczas tej naszej pogawędki :-)

ocenił(a) film na 5
peza_92

zobaczę, lubię Emyily. No i dzięki za komplement:) ja wolę już końcórki takie niedopowiedziane do dowolnej interpretacji widza, ale takie całkiem bez happy endu, a czy ja wiem... Chociaż czasem to aż korci, żeby dany film skończył się zupełnie inaczej, bo jest przesłodzony, przewidywalny i od początku wiadomo jak to się skończy.

ocenił(a) film na 8
maaajenka

Wspomniany wyżej film ma właśnie takie niedopowiedziane zakończenie ;P

ocenił(a) film na 5
peza_92

ok, ok, zobaczę ocenię ;)

ocenił(a) film na 8
maaajenka

Wybaczcie, że wtrącam się w rozmowę dwóch kobiet, ale muszę tutaj przyznać rację.
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
Caleste i Jesse - tylko ich widziałem razem - para idealna. Cały czas chciałem, aby okazało się, że to nie jego dziecko, a Veronica stara się go tylko wrobić, by dostać obywatelstwo. Niestety okazało się inaczej, przez co jestem zawiedziony..
Ich nowi partnerzy jak to ujęłaś - to tylko miłość zastępcza, która nie będzie już tym 'czymś'. No, ale cóż Caleste sama do tego doprowadziła, a swój błąd zrozumiała zbyt późno.



ocenił(a) film na 5
RockyOne

no własnie niestety tak było. ;/ ja też kibicowałam im do końca.

RockyOne

nic nie zdarza się dwa razy i gdyby to była prawdziwa miłość to by byli razem do końca życia a główny bohater nie zrobiłby dziecka innej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones