PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30536}

Cena honoru

The Four Feathers
7,2 10 713
ocen
7,2 10 1 10713
Cena honoru
powrót do forum filmu Cena honoru

Kto to bedzie ogladał...chyba wycieczki szkolne tylko, wyglada co drugiego zolnierza za bardzo wspolczesny, tak nei wygladali ani fizycznie ani ubiorowo zolnierze brytyjscy.

J_C_WELLS

Potas (K, łac. kalium) – pierwiastek chemiczny z grupy metali alkalicznych w układzie okresowym. Chyba chodziło o "patos"... niby literówka ale prawdziwy brytyjski potas aż drażni.

ocenił(a) film na 4
alko38

Patetyczny patos wygląda jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 7
J_C_WELLS

Potas! Tego jeszcze nie było ;D:D hahaha

ocenił(a) film na 5
J_C_WELLS

tego potasu tak dużo, że film dogłębnie pierwiastkowo nudny jak flaki. z olejem. historyjka wprost nieprawdopodobna.

ocenił(a) film na 9
J_C_WELLS

Prawda, zbyt dużo potasu też niebezpieczne dla zdrowia.

J_C_WELLS

Patetyczny patos = masło maślane

ocenił(a) film na 5
J_C_WELLS

filmow wojennych z usa tez nie da sie ogladac ze wzgledu na potas wlasnie

ale czy polskie filmy w tej tematyce byłyby do zdzierzenia da obcokrajowca...

skorpionmj1

Oczywiście. Widzisz jakiś potas w Ogniem i mieczem czy w Krzyżakach? Innych nowożytnych produkcji wojennych nie wspominam, bo pota-pato co prawda nie ma, ale strach to gdziekolwiek pokazywać.

ocenił(a) film na 2
J_C_WELLS

Niezależnie od tego jak byli ubrani film jest jedną wielką patetyczną kupą. I walczyli z honorem i ginęli z honorem i rozmawiali na koniec z honorem i na koniec zagrała bardzo wzniosła muzyka. Ch.. im w d. i twórcom tego gniota także. Obejrzałem na szczęści z wielkim niesmakiem i obrzydzeniem tylko końcówkę.

ocenił(a) film na 2
filozof71

Zapomniałem dodać, że jestem pełen podziwu, ze tak ckliwą brytyjską kupę wyreżyserował Pakistańczyk a jednym ze scenarzystów jest Irańczyk.

filozof71

Haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones