PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30536}

Cena honoru

The Four Feathers
7,2 10 713
ocen
7,2 10 1 10713
Cena honoru
powrót do forum filmu Cena honoru

nawet przy "przymróżeniu oka "patetyczność obrazu i szlachetność bohatera pozostają bójdą... prawdopodobność zdarzeń znikoma - fatalny scenariusz, ..... jedynie warto obejrzeć dla zdjęć ( choć też nie koniecznie)

użytkownik usunięty
Patt

Musisz wziac pod uwage realia w jakich rozgrywa sie akcja. To nie jest XX wiek, w ktory takie wartosci jak honor przestaly sie liczyc. Pamietaj takze, ze zwiazki mezczyzna-kobieta opieraly sie na innych zasadach niz dzisiaj. Dla mnie motywacja dzialania glownego bohatera jest jak najbardziej zrozumiala.

Co do scenariusza - musze sie jednak zgodzic. O tyle o ile sceny "przygodowe" skonstruowane sa w dosc interesujacy sposob, o tyle "przerywniki kostiumowe" - fatalne. Przebrniecie przez pierwszych 20-30 minut bylo dla mnie udreka (drewniane dialogi, dluzyzna), jednak pozniej nastapile mile rozczarowanie. Jesli mialbym wystawic temu filmowi jakas note to chyba bylaby to siodemka (w skali 1-10).

Patt

abstrahując do altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu...
bla bla blaaa.... oh, to fatalne, jestem taki mądry... że nie znalazłem żandych wartości w tym filmie... choć są oczywiste... bla bla bla...
to na tyle co do Twojej wypowiedzi;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones