PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337354}

Centralne biuro uwodzenia

My Mom's New Boyfriend
5,6 12 320
ocen
5,6 10 1 12320
4,2 4
oceny krytyków
Centralne biuro uwodzenia
powrót do forum filmu Centralne biuro uwodzenia

Mam słabość do komedii romantycznych. Niby wielki ze mnie facet - nawet respekt czasem budzę, ale lubię zgapić głupią komedyjkę. Jednakże muszę stanowczo zaprotestować przeciwko nazywaniu tego filmu komedią - nawet romantyczną. Rzadko feruje ostre wyroki, ale teraz to uczynię: ten film, to gniot. Żal mi każdej minuty poświęconej na jego oglądanie. Miałem nadzieję, że może jednak - ale nie. Rację mieli ci, co wieszali na nim psy tutaj. I jeno tych psów mi żal... że takiego gniota je uczepili niewrażliwi na ich (psi) los cenzorzy...

ocenił(a) film na 3
4god10

zgadzam sie film masakryczny. jedyny plus to piekne oczy banderasa... choc nie wiem jak mgl zagrac w takim gownianym filmie

ocenił(a) film na 3
JustyxD

meg ryan strasznie nie pasowala do tej roli, poniewaz wczesniej marti byla gruba ( i duzo nizsza) i jakby udalo jej sie jakos urosnac i schudnac to by miala cycki i dupe. a byla plaska.

ocenił(a) film na 1
JustyxD

Film był okropny nie(tylko) dlatego, że Meg Ryan (anagram Germany) tam grała. Zaś urok Banderasa na mnie zupełnie nie działa ;) Ale thx za przypomnienie mi (swym profilem) o kilku bajkach, jakie widziałem - potwierdzam, dobre.

ocenił(a) film na 3
4god10

heh nie ma za co :))

4god10

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
JustyxD

figura Marty była zasługą chirurga, a nie ćwiczeń. (scena, kiedy wraca jej syn i mówi, żeby sie zakryla a ona: tyle na nie wydalam, ze nie bede ich teraz zakrywac,- czy cos takiego :)

JustyxD

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 4
4god10

Już po pięciu minutach wiedziałem, że nie będzie zabawnie , a .... idiotycznie.
Lecz dla zasady brnąłem w nicość tego filmu, aby z sumieniem ocenić go po całości, a nie jak wielu, tylko po fragmencie. Efekt końcowy .... szukam słów. Trochę ich brak.

ocenił(a) film na 5
djrav77

Knot: obłędnie złe aktorstwo, tandeta scenariusza, nawet fryzura niedojdowatego Banderasa.

4god10

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones