PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843}
7,8 432 233
oceny
7,8 10 1 432233
6,6 26
ocen krytyków
Chłopaki nie płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki nie płaczą

3 Komedie ( Poranek Kojota , Chłopaki nie płaczą i Killer ) Wg. mnie 3 najlepsze polskie komednie które przyniosły mi tyle śmiechu.. Teraz komedie tworzone dla reżyserów wylącznie chyba dla kobiet na dodatek w wieku około 40lat których urzeka historia filmu ( jak myślisz kotku , albo nigdy w życiu itd.. Nazywane komedią natomiast w ogole nie śmieszne... ) Wyjątkiem może być Testosteron jednej z bardziej smiesznych polskich filmow ostanich lat. Mam wielki żal do starych dobrych reżyserów kina komediowego że w ogole nie tworzy sie ostanio filmow typu właśnie Poranek, czy CHłopaki nie placzą.. Starzy dobzi zawsze śmieszni aktorzy : Pazura , Sztur , Milowicz itd. To była klasyka która bawiła i starszego widza i młodszego.. Nie wiem dlaczego nikt nie zrobi filmu na podobe wlaśnie tych, przecież to by była wielka frajda i wydarzenie dla wielu wielbicieli tegoo typu komedii , chociażby napisać kontyunacje np chłopaków.. Czyżby chodziło o pieniądze??
PS: Myśle że sponsor by sie znalazł.. ;)

ocenił(a) film na 10
Piotrek_Flash

zgadzam sie mi tez brak starych polskich komedii. jak Killer i Chłopaki nie placza, sa to zdecydowanie najlepsze filmy jakie widzialem :)

ocenił(a) film na 9
Piotrek_Flash

Pewnie jakieś unijne dyrektywy tego zabraniają (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones