PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843}
7,8 431 859
ocen
7,8 10 1 431859
6,6 26
ocen krytyków
Chłopaki nie płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki nie płaczą

dobreeee

ocenił(a) film na 7

to jest jedyny pl film tzn pl komedia co mnie wgniotła w dywan totalnie. teksty już kilka dni po premierze były używane w życiu codziennym i są do dziś. ile znaczy dobry scenariusz to dokładnie widać w tym filmie bo aktorsko jest zagrany na poziomie mody na sukces (oprócz Milowicza i Łazuki ) a beka jest totalna :) jak dotąd najlepsza pl komedyja jaką widziały moje oczęta ;) jedyny reżyserski sukces Olafa :)

ocenił(a) film na 10
lukiblake

"Poranek kojota" również jest godny uwagi i na poziomie, nie odniósł może tak wielkiego sukcesu jak "Chłopaki.." (może dlatego że wyszedł po nim i trudno go było przebić) ale i tutaj Lubaszenko spisał się jako reżyser. Generalnie te dwie komedie to chyba ostatnie dobre i niepowtarzalne od wielu wielu lat... Po nich to już tylko równia pochyła czerpana na chama z "hamerykańskich hiciorów". A Polacy potrafili robić świetne komedie które śmieszą przez dekady, szkoda tylko że o tym zapomnieli i tylko biorą wzorce z zachodu.

ocenił(a) film na 7
IL_DUCE__

zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 7
lukiblake

nie wiem co się dzieje,ale od 4 kwietnia nie widzę odpowiedzi pod moimi komentarzami.Dopiero jak sam dodam jakiś komentarz to pokazują mi się wpisy innych. Wie ktoś coś o tym????

ocenił(a) film na 10
lukiblake

1. "powiem ci, że mam już dosyć tego twojego Freda, qrwa, jego w doooopę, zapie...dolona mać" :)

2. "ja go zabiłem, ale...on żyje"

3. "puść go! nieeee nie puszczaj!"

4. "tata, a kiedy ja kogoś sprzątne"

5. "tato, nie mówiłeś, że mam brata...."

6. "pan Jarosław Psik..utas"

7. "a faktycznie, czyli Psik..utas bez S"

PRAWIE KAŻDY TEKST WYMIATA W TYM FILMIE

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lukiblake

Nie zgodzę się np .Zbrojewicz zagrał świetnie Gruchę ,tak samo Czajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones