PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4319}

Chłopaki z sąsiedztwa

Boyz n the Hood
7,5 26 151
ocen
7,5 10 1 26151
7,3 10
ocen krytyków
Chłopaki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaki z sąsiedztwa

Pierwsza z brzegu: "W scenie, kiedy Jason 'Furious' Styles (Laurence Fishburne) czeka na progu swojego domu na policję, widać jak podpala papierosa i zaczyna go palić. Kilka sekund później, papieros nie jest nawet podpalony."
Obejrzałem bardzo dokładnie kilka razy. W każdej scenie, po zapaleniu papierosa jest on zapalony. Albo Styles się zaciąga, albo widać dym. Abolutnie nie ma sceny, w której papieros jest nie "podpalony".

Następna: "Koszulka Kuby jest przesiąknięta świeżą krwią, jednak biała koszula Lawrence'a pozostaje czysta i sucha."
Krew nie jest już świeża, tylko zaschnięta, koszula Stylesa nie jest biała, tylko jasno seledynowa, i widać na niej kilka plamek.

Itd,itd... ciekawostki wzięte chyba z d...
Najgorsze, że nie da się tego poprawić. Przy próbie sprostowania natkniesz się na przeszkodę w postaci: "podaj źródło w postaci strony www". Czyli ktoś inny musi o tym napisać na jakiejś stronie, to wtedy możesz go przytoczyć. Jeśli oglądasz film i widzisz, że autor ciekawostek fantazjował, albo miał bielmo na oczach, nie możesz nic zrobić. A żadnemu moderatorowi nie przyjdzie do głowy sprawdzić autentyczności tych "ciekawostek". Wystarczy, że ktoś kiedyś na jakiejś stronie www o tym napisał. Żałosne to.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Nie sprawdzałem ale zawierzę Ci na słowo, że tak jest.
Wiesz, filmweb i tak trzyma wysoki poziom informacji, a jest ich naprawdę dużo. Gdyby każdy mógł tak poprawiać ciekawostki to na pewno wkradłoby się więcej błędów. Niestety większość informacji musi zostać sprawdzona przed upublicznieniem. Sam kiedyś starałem się uzupełnić informacje na temat filmu z marnym skutkiem.

eltoro10000

Sam bardzo często wyłapuję sporo wpadek w filmach czasami jakieś drobne czasami bardzo rażące ale nic nie mogę na pisać bo muszę podać źródło z jakiej strony www pochodzą te rewelacje.

simonetti

Taki filmwebowy paragraf 22...

eltoro10000

Po prostu, tutejsi "zatwierdzający" to towarzystwo wzajemnej adoracji, które kolesiom przyklepuje w ciemno różne bzdury, a człowiekowi spoza ich kręgu rzuca kłody pod nogi, gdy cokolwiek próbuje się sprostować. Dzieje się tak nawet, gdy zgłaszasz choćby bzdurne zdjęcie, albo chcesz je dodać, gdy go brak.

Max66

Mnie się kiedyś udało dodać zdjęcie aktora, bo nie miał żadnego zdjęcia na swoim profilu. Z tym, że zanim zatwierdzili, minęło jakieś półtora roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones