PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1033}

Chłopcy z ferajny

Goodfellas
8,3 314 000
ocen
8,3 10 1 314000
8,7 53
oceny krytyków
Chłopcy z ferajny
powrót do forum filmu Chłopcy z ferajny

pusty film o bandzie cwaniaczków bez szkoły, obok Ojca Chrzestnego to to nawet nie stało,
szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem czemu ma tak wysoką średnią o wiele bardziej
podobał mi się nawet współczesny American Gangster.
Bardzo dobra muzyka i w sumie ocena jest głównie za to.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kondi143

ojojoj ;*

użytkownik usunięty
kondi143

A ty jesteś rozwinięty bo rozumiesz ten film? Słucham wykładu.

ocenił(a) film na 8
kevin_moore

O żesz, pusty bo bez fabuły jednowątkowej przeprowadzającej gładko poprzez całość filmu, przez co film oglądało by się łatwo i przyjemnie? A że jest to "cwaniaczkach" bez szkoły? Czasem nie opiera się to w części na faktach, a nie na mitach mafijnych?

ocenił(a) film na 6
kawakao6

nie, pusty bo właśnie dlatego że o cwaniaczkach bez szkoły, główni bohaterowie byli dość irytujący, w zaden sposób nie zyskuja sympatii tak jak np. rodzina Corleone, kiedy sie kończy masz wrażenie dobrze że tych kretynów wreszcie puszkują. To, że na faktach nie wyklucza że nie może być pusty. Zreszta przecież to nawet nie było o mafii bo nie byli czystej krwi Włochami.

kevin_moore

masz gówniane pojęcie o filmie gangsterskim.

ocenił(a) film na 6
kondi143

bo mi sie nie podoba twój ukochany film? weź żesz spadaj hejterze ;/

kevin_moore

co to jest hejter bo nie znam się na tych internetowych tekstach ?.I to nie chodzi o to,że Ci się nie podoba .

ocenił(a) film na 6
kondi143

ktoś kto uskutecznia wycieczki ad personam zamiast normalnie rozmawiać

ocenił(a) film na 8
kevin_moore

Co do mafii to racja, to nie był film stricte o włoskiej/sycylijskiej mafii, ale włąśnie o "cłopcach" z ferajny, prosto i zaryzykuję prawdziwie pokazanych, z ich drogą "kariery", problemami, romansami, konfliktami, kłótniami, wpadkami etc. A że nie zyskują sympatii widza? Chyba nie każdy główny bohater musi zyskiwać sympatię widza, tak żeby widz się z nim utożsamił, wczuł w niego, bo nie o to w tym chodzi

ocenił(a) film na 6
kawakao6

ale oni mnie wrecz drażnili, strzelac chłopakowi w stope a później zamordować go z zimna krwią? bo cośtam odpowiedział... I to taki szczekajacy kurdupel tak sie ważni... aż sie uśmiechnąłem kiedy prawdziwa mafia dobrała mu sie do dupy :)

ocenił(a) film na 8
kevin_moore

Każdy ma prawo do indywidualnej oceny bohaterów - twoja ocena i już, ja tak samo odebrałem Tommy'ego, moża poza wyjątkiem strzału w głowę zamiast właczenia do mafii. Ale nie wpływa to na moją ocenę filmu jako bardzo dobrego - co więcej to jest jego plus - prawdziwi gangsterzy ze swoimi schizami, wybuchami, zdradami etc., a nie wygładzeni i wyidealizowani mafiosi.

ocenił(a) film na 8
kevin_moore

American gangster to lepiej porównywać do Blow niż chłopców z ferajny.

ocenił(a) film na 9
ciosina

American gangster i Blow to świetne filmy, natomiast Chłopcy... to film genialny i absolutna klasyka.

kevin_moore

dokladnie pusty film ..

Diablicaaa

Niom. Buziaczki :* ci chłopcy to taki brrrrr film, nudy i jeszcze to zabijanie. Okropne, brrrrrrrrr brr brrr!!!! A ten mały od Kevina to wogle dno, straszny typ!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones