zwykle unikam filmow tego typu, po opisie juz wiadomo czego sie mniej wiecej spodziewac
wzialem sie za "czempiona" bo wiele osob go zachwalalo, ocene tez ma niebotycznie wysoka
wyszedlem z zalozenia ze moze film ma w sobie cos wiecej niz bezmyslne lubu-du z glupkowata fabula
1co sie sie rzuca w oczy to walki, to...
sama fabula moze nie jest zla ale bez wiekszych rewelacji, za to walki wygladaly naprawde super widowiskowo i to bylby najwiekszy plus filmu gdyby nie ta nieszczesna walka finałowa......po tym co zobaczylem w pierwszej czesci filmu az nie moglem sie doczekac co to za fajerwerki beda na koniec a tu dupa (za...