PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302658}

Chaotyczna Anna

Caótica Ana
6,5 1 183
oceny
6,5 10 1 1183
Chaotyczna Anna
powrót do forum filmu Chaotyczna Anna

DLACZEGO..

ocenił(a) film na 9

Film pełen magii i "tego czegoś" spieprzyli tak koncowka ktora zburzyla caly pozytywny odbior tego filmu.. Film przez te 3/4 filmu byl REWELACYJNY!!! jakby skonczyl sie ciut wczesniej bylby arcydzielem!

użytkownik usunięty
qrczakos

Wydaje mi się, że celowo. Spodziewałbyś się takiego zakończenia? Nie. I cała reszta świata również.
Jestem świeżo po seansie i czuję się jak zaczarowana. Zahipnotyzowana. Wyjaśnić dokładnie tego nie potrafię, ale wydaje mi się, że taka, a nie inna końcówka była dopełnieniem tego zamieszania, brakującym elementem, chaosem w chaosie. Ktoś kiedyś powiedział, że im mniej człowiek rozumie, tym bardziej mu się podoba. Może gdy zrozumiem, przejdą mi zachwyty, ale na razie wolę się nimi napawać, bo to cudowne uczucie.

ocenił(a) film na 9

film ma kompozycję klamrową. zwróć uwagę na scenę z polowaniem na gołębicę (chyba) na samym początku. początkowa scena jest zapowiedzią końcówki.

ocenił(a) film na 9
qrczakos

Takie zakończenie było po prostu potrzebne, wydaje mi się, że dzięki temu Anna w końcu odważyła się skonfrontować z prawdą i zaakceptowała ją. I co najważniejsze, odkryła swoją tożsamość! Ale rzeczywiście trochę zepsuło to klimat...

DirtyRoe

Niestety bardzo popsuło klimat. A wielka szkoda, bo aura filmu była naprawdę niesamowita. Generalnie film mnie oczarował, genialna muzyka, zdjęcia, a przede wszystkim sama historia. Ale cóż, zakończenie sprawia że aura znika, pozostają natomiast mieszane uczucia, a wśród nich odrobina niesmaku.

ocenił(a) film na 8
qrczakos

Zgadzam się w 100% końcówka była jakby na siłę,popsuła klimat. Mialam wrażenie, że jest doczepiona z innej bajki.

ocenił(a) film na 6
qrczakos

Niestety masz całkowitą rację... A szkoda :(

ocenił(a) film na 3
qrczakos

Film pełen magii był przez około 30 pierwszych minut. Z czasem zamienia się w kolorową, pełną pustych symboli papkę.

ocenił(a) film na 9
qrczakos

Końcówka filmu jest niezwykle istotna pokazuje, że można zmienić ciągłe schematy powtarzające sie z życia na życie jeśli się jest świadomym tegoż schematu.

qrczakos

Zgadzam się z Tobą i jednocześnie nie zgadzam się z resztą doszukująca się w epilogu sensu i głębi.
Końcówka podkręcona w celach czysto komercyjnych. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones