PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 126
ocen
7,7 10 1 123126
6,6 21
ocen krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Niemożliwe

ocenił(a) film na 8

To jest niesamowity film! Byłem zaskoczony, że Polacy umieją zrobić coś tak dobrego! Dałbym jak nic Oscary Dawidowi Ogrodnikowi i Arkadiuszowi Jakubikowi!

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

Swietny film, wspaniale zagrany, zostanie w pamieci na dluzej.
Tak przejmujacy....az chce sie plakac....

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

Oscar zdecydowanie dla Ogrodnika...zastanawia mnie to, że nigdy nie słyszałam o tym filmie i dzisiaj widziałam go pierwszy raz, w dodatku gdzieś od połowy :c

martyna_jerks

Zobacz sobie na cda jest w 720p cały...

ocenił(a) film na 8
Technik18d

A Oscar dla P.Kolak to co ? Obowiązkowo :)
nie no a na poważnie.....
Majstersztyk.... Dobry temat, świetna gra aktorów, nie za łatwy , daje do myślenia.....
Słowem, idealny .

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
marcinmrozowski

Ja nie byłam zaskoczona, bo mamy na koncie mnóstwo doskonałych filmów, niekoniecznie właściwie wypromowanych i docenionych (przez Polaków, niestety).
Film rewelacyjny. Bardzo mnie wzruszył moment, gdy Mateusz ,,powiedział'', że nie jest rośliną. Po tylu latach traktowania go jak kukłę...

ocenił(a) film na 8
Ekranizacja

Ale ostatnio Polacy (oprócz np. "Bogowie") robią gorsze filmy :(

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

Dla mnie CHRZEST to świetny film. No i od wczoraj CHCĘ SIĘ ŻYĆ ....
Cudownie że Polacy potrafią robić takie filmy :)

ocenił(a) film na 9
marcinmrozowski

Też zależy od gustu, wiadomo...

ocenił(a) film na 8
Ekranizacja

Oczywiście

marcinmrozowski

Apogeum złych filmów było jakoś w okresie 2008-2011 gdy królowały durne komedie ze stałym składem - Karolak, Kot, Frycz, Wilczak. Przez dwa ostatnie lata pojawiło się kilka ciekawych i bardzo odbrych pozycji, plus przez te wszystkie lata też mielismy kilka naprawde dobrych filmów, które gdzieś się zapodziały w świadomości.

ocenił(a) film na 8
Metropholis

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 10
marcinmrozowski

Ja nie jestem zaskoczona, że Polacy potrafią zrobic tak dobry film, ale ten jest faktycznie z tej najwyższej półki. Pokłony dla Ogrodnika, o nim jeszcze będzie głośno!

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

Jakubikowi Oscara bym nie dała, ale Ogrodnikowi jak najbardziej ;)

ocenił(a) film na 8
katarzynka97_filmweb

OK, obaj zagrali świetnie

ocenił(a) film na 8
marcinmrozowski

Jak na "niesamowity film" który nakłonił Cię do napisania komentarza to niezbyt wysoko oceniłeś (8/10). A takie np avengersy u Ciebie 10. O gustach się nie dyskutuje ale nieco mnie to dziwi. Oglądałeś np "Nietykalni"? Ciekaw jestem na ile oceniłeś i jak Ci się podobał

ocenił(a) film na 8
JustynOryg

Oceniłem na 7

ocenił(a) film na 8
JustynOryg

Jak na polski film jest niesamowity, nie na skalę światową

marcinmrozowski

A po co im jakieś zydowskie, zmanipulowane nagrody?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones