PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1027}
7,9 71 672
oceny
7,9 10 1 71672
8,5 39
ocen krytyków
Chinatown
powrót do forum filmu Chinatown

Film dobry i tyle. Myślałem jednak, że jako jeden z najlepszych ikon gatunku, będzie na prawdę dobry. Owszem - klimat, tajemniczość i wszystko poza tym. Ale moim zdaniem za mimo wszystko za mało wciągający, zbyt oczywisty i nie dający widzowi wiele do myślenia. Owszem - zagadka była skomplikowana ale tak ją przedstawiono że widz nie ma wystarczajacej ilości faktów aby zacząć samemu zakładać to, jak jest na prawdę.

ocenił(a) film na 8
mangomel

Miałem napisać niemal kropka w kropkę to samo. Film dobry, lekko nużący, ale spodziewałem się czegoś naprawdę powalającego. No ale cóż, życie.

ocenił(a) film na 8
mangomel

Również się zgadzam. Ocena tu na filmwebie 8,0 bardzo dobry w zupełności przekłada się na to jaki ten film tak naprawdę jest. Czyli bardzo dobry. Bez rewelacji jednak. Zdecydowana pozycja "must" dla fanów/sympatyków gatunku noir. I szczerze powiedziawszy przed obejrzeniem go spodziewałem się czegoś wiecej od tego tytułowego Chinatown niż jedno miejsce akcji i jakieś wspominki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones