PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 937
ocen
6,1 10 1 9937
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

Zastanawia mnie dlaczego film ma tak niską ocenę ??? Moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepszy od wszystkich durnych serii typy Piła, itp. gdzie trzeba pokazać jak komuś odcinają palce, głowę - tylko po co ??? Zaskakująca końcówka... dobry klimat :) Polecam wszystkim których nie bawią hektolitry sztucznej krwi na ekranie i kolejne rzesze psychopatycznych morderczych idiotów :)

ocenił(a) film na 3
yetiy

Skoro dla Ciebie istnieją tylko horrory w stylu Piły, to gratuluję. Jest mnóstwo świetnych horrorów, a "Ciśnienie" to bardziej thriller, fatalny jakich mało, zresztą.

ocenił(a) film na 8
marsjanla

Nie tylko w stylu Piły :) I nie to miałem na myśli. Ale uważam że Ciśnienie nie jest może rewelacyjnym filmem ale ocena na 6 jest zdecydowanie za niska, skoro jest cała seria filmów bardziej "kanciastych" a z oceną 7 i 8 :) i tylko to miałem na myśli ...

ocenił(a) film na 7
yetiy

Także obstaję za zbyt niską oceną na FilmWebie.

[SPOILER] Mimo, że związku rozbitków z załogą można było się domyśleć już na początku [/SPOILER] to jednak uważam film za naprawdę dobry horror. Na pewno nie z gatunku tych, którymi raczy nas Hollywood w ciągu ostatnich ładnych kilku lat, ale w końcu kto powiedział, że ta papka ma być wyznacznikiem poziomu tego gatunku?

@marsjanla
Ty chyba naprawdę nie wiesz co to jest thriller. Jednak czego się spodziewać po kimś, kto ocenia „Z Archiwum X” albo „Avatara” na 10/10? ;)

yetiy

Również bardzo pozytywnie odebrałam ten film. Miła odskocznia po serii filmów traktujących opętanych dzieciach (pomijając Omena, który jest moim zdaniem znakomity)..... Z chęcią obejrzałabym znów coś równie pomysłowego i fajnego. I ogromny plus za świetne odgłosy łodzi podwodnej!

ocenił(a) film na 4
yetiy

Zdecydowanie za wysoka ocena na filmwebie i wprowadzająca w błąd. Horror żaden, a thriller taki sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones