PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116330}

Ciało za milion

The Big White
6,3 4 816
ocen
6,3 10 1 4816
Ciało za milion
powrót do forum filmu Ciało za milion

2/10

ocenił(a) film na 2

Nie wiem co widzicie w tym filmie fajnego. Dla mnie to jeden z gorszych filmów Robbiego Williamsa. Za czarna ta komedia, żeby była komedią. Fajnie było oglądać Holly Hunter, a reszta (nie licząc Williamsa) - dno. Ten cały Ribisi - grający typa od ubezpieczeń, sam powinien zagrać trupa. Wyglądał dla mnie bardziej na nieżywego niż sam zabity. Jestem na nie.

użytkownik usunięty
pachomir

Ten typ od ubezpieczeń miał tak zagrać to przecież czarna komedia a nie komedia, jak dla mnie była bardzo śmieszna, każdy ma inne poczucie humoru i dla mnie ten film był rewelacyjny!!!

pachomir

Mnie film sie bardzo podobal, jak zreszta wiekszosci wypowiadajacej sie pod tym filmem ;P Przede wszystkim rozmawiamy o Robinie Williamsie, a nie o Robbie Williamsie bo sa to dwie rozne osoby: aktor vs ex wokalista z Take That. Komedia owszem, byla czarna i wydaje mi sie, ze dobrze sie wpasowala w opis "czarnych komedii", smierc to tu i tam, choroba Tourette'a zony glownego bohatera.. no, sporo tego.. no i fantastyczne wyrolowanie agenta od ubezpieczen i polis ;))) Wspaniale go robili w konia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones