PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 654
oceny
5,0 10 1 78654
2,3 15
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Współczuję i trochę pogardzam "ambitną" widownią tego niesamowitego dzieła. Czytałam książki, 1,5 części bo dalej nie dałam rady.. ze śmiechu. To jest taki Zmierzch minus wampiry, plus pejcze. Główna bohaterka tak samo mdła, bezsensowne dialogi a "Anastasio przestań przegryzać wargę" i "rozpadanie się za tysiące kawałeczków" po raz tysięczny rozbawiło mnie do łez. Mając tak płytki wokabularz powinno się gary napierdalać całe życie a nie fantazjować o słabej namiastce "sado-maso" i jeszcze przelewać to na papier. Pierwszą część wyłączyłam w połowie, druga pobiła pierwszą bo już po 20 minutach miałam dość tego żenującego filmu, ale czego to się nie robi dla obiektywnej oceny;) A scena z kulkami analnymi jest kwintesencją tej fantastycznej produkcji. Pięknie pokazuje gdzie realizatorzy mogą sobie wsadzić to dzieło.

Więc.. Jeśli tylko masz IQ o podobnej wartości co ilość seansów na dzień w kinie, czyli jakieś 3 do 6 w porywach to zapraszam na seans, baw się dobrze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones