PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 650
ocen
5,0 10 1 78650
2,3 15
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Na wstępie chcę zaznaczyć że moją opinią nie chce obrazić ludzi którzy uważają że ten film, ta seria to coś cudownego a ja jestem ignorantką i się nie znam.
Obejrzałam ( na dwa razy bo nie dałam rady całego od razu) część 1- rozczarowanie co do gry aktorów ( Dakota- bez komentarza - i postać i gra tej Pani absolutnie nie różniła się niczym od Panny Belli ze Zmierzchu; Pan Grey- lubię aktora i aż mnie boli jak widzę zmarnowany potencjał ) , fabuła ( wiedziałam w co się pakuję- masochistka?) . Ale nie o tym mowa. Jak większość ludzi ( tak przypuszczam) po obejrzeniu zapowiedzi części drugiej miałam nadzieje, małą ale zawsze że może coś da radę zrobić z tą historią żeby była bardziej zjadliwa. Niestety pomyliłam się. Gra aktorska- płakałam- i ze śmiechu i z pewnego rodzaju rozpaczy- jak można być aktorem, grać w filmie za kilka baniek i zrobić taką scenę jak ta scena przy kominku ( to był chyba kominek) - Dakota - wyglądała jakby miała za przeproszeniem rozwolnienie i płakała bo nie może dojść do toalety, Jamie według mnie nie grał w tej scenie- dostał tekst i coś tam mówił byle się kręciło. Muzyka- coś czym mogła się chwalić pierwsza część, tutaj według mnie gorsza ale w miarę trzyma poziom.
Nie rozwinę tematu fabuły bo to ekranizacja fanfiction zmierzchu, przepraszam książki ,więc nie mogę się czepiać a przynajmniej nie tutaj.
Nie wiem czy tylko mnie ale czy scena kiedy Ana otwiera prezent a tam laptop i telefon nie skojarzyła wam się z reklamą Apple? xD

Żeby nie było że przyszła i się czepia oto plusy:
1. Ładne zdjęcia podczas wątku z łodzią.
2. Ana nie przygryza ciągle warg- może jej jakieś zostaną do ostatniej części.
3. Sceny kiedy Ana i Grey mieli normalne, przyjacielskie sceny podobały mi się- widać że dobrze się czują w swoim towarzystwie i jakoś naturalnie wyszło.
4. Przed nami już ostatnia część więc może wariatkowo na tle tej serii się skończy a Jamie zagra gdzieś gdzie wymaże z pamięci ludzi swojego ,, Pana Szarego''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones