PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797600}
4,7 19 640
ocen
4,7 10 1 19640
3,6 29
ocen krytyków
Ciemno, prawie noc
powrót do forum filmu Ciemno, prawie noc

Obsada jest już z grubsza znana, ale kto kogo zagra /poza kilkoma postaciami/ pozostaje dotąd raczej tajemnicą.
Czytający książkę, jak myślicie? :)

ocenił(a) film na 4
anna1412

Moje typy: Dorociński- Marcin Szwarc , Rubik- Ewa Tabor, Ogrodnik - Dawid, narzeczony Ewy, Trela- Albert Kukułka, Konieczna- Celestyna Pajączek , Gąsiorowska- Kociara, Fronczewski - Dyrektor domu dziecka, Kolak - babcia zaginionego chłopca, Rycembel- matka Angeliki, - Ciekawe kiedy się dowiem ile trafiłam?

kinofanka_2

Niektórych aktorów można przypisać do postaci na podstawie trailera.
I tak: Cielecka to na pewno Alicja, Dorociński na pewno Szwarc, Trela - na pewno Albert, Gąsiorowska - na pewno matka Angeliki.
Można się natomiast domyślać, że Ogrodnik to Dawid, a Rubik - Ewa.
Co do innych: Konieczna faktycznie pasuje mi na Celestynę, ale pozostali? Sama nie wiem.
Dziwne, że obsada nadal nie jest na Filmwebie uzupełniona, bo przecież zdjęcia do filmu jakiś czas temu się już zakończyły.

ocenił(a) film na 9
anna1412

Jestem właśnie po spotkaniu literackim z p.Joanną Bator i Ewę gra Eliza Rycymbel,tez sie zastanawiam kogo w takim raxie gra Rubik.....

evakol

Serio? Zaskoczenie. Coś jeszcze o obsadzie wiadomo po tym spotkaniu?

anna1412

Och, miałam nadzieję na większy udział Ogrodnika... ale faktycznie chyba nie pasuje na nikogo innego niż Dawida :)

anna1412

Anja Rubik mogłaby być Daisy.

ocenił(a) film na 4
anna1412

Według trailerów dostępnych w sieci Dawid Ogrodnik zagra Marka Waszkiewicza, a Aleksandra Konieczna jego matkę - Marię. Obstawiam, że Anja Rubik zagra Rose Marie, matkę Alicji i Ewy.

szarlotka_

O, a gdzie taki trailer można znalezc?
Ja natrafiłam tylko na dwa (jeden Stary i jeden nowy), ale w żadnym z nich nie ma Ogrodnika.

ocenił(a) film na 4
anna1412

https://www.youtube.com/watch?v=ok_v1uwghvU
Tutaj, jest. W scenie z domu dziecka, kiedy Waszkiewiczowa mówi, że Kalinka była pupilką dyrektora.

szarlotka_

Dziękuję :)

anna1412

Tak, jest Ogrodnik. Poprzednio nie zauważyłam :)
Ale aktorka obok niego to p. Dorota Kolak, nie Aleksandra Konieczna :)

szarlotka_

Dorota Kolak zagra matkę Marka, a matkę Alicji i Ewy zagra Agata Buzek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones