PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32488}

Ciemność

Darkness
6,2 12 846
ocen
6,2 10 1 12846
5,7 3
oceny krytyków
Ciemność
powrót do forum filmu Ciemność

Nudny.

ocenił(a) film na 4

O cholera ale się wynudziłam na tym filmie, a jak już zaczęło sie coś dziać to się skończył. Mogli sobie darować tak długi wstęp, tylko pociągnąć go jeszcze trochę na koniec, bo praktycznie mało się wyjaśniło. Z tymi dniami tygodnia to już przegięli. Temat na film nawet ciekawy, kojarzy mi się trochę z jedną książką Mastertona, ale była zdecydowanie ciekawsza.

ocenił(a) film na 4
dkf

Fakt.Film nie zachwyca. Dzisiaj oglądałem go drugi raz chociaż patrząc na to nie skojarzyłem że to ten film. I do tego ta laska ze szparą między zębami:].

ocenił(a) film na 2
harry_82

zaczęło się coś dziać, po nudnej godzinie, dokładnie mam takie samo odczucie, film za szybko się skończył. nuda, nuda, nuda.

ocenił(a) film na 2
snowus

Oj, zawód potężny. Słaby horror, który tak piekielnie nudził że aż szkoda gadać. Ledwo wytrzymałem do końca.

robert_28

ja tak samo. już pod koniec tak się spac chciało, że szok.
nie zachwycił mnie niczym. Słaby jak nie wiem co.

ocenił(a) film na 5
malinka144

Ze trzy razy zabiło mi szybciej serce. :) Średni horror. Jakoś mnie ta cała motka z tym ostatnim wyjazdem w aucie nie przekonała. Przecież zło niby działało tylko w ciemności, a tu nagle w świetle dnia samochodzik i w ogóle. Miejscami się nudziłem. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones