PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94555}

Closed Circuit

Circuito chiuso
7,1 15
ocen
7,1 10 1 15
Circuito chiuso
powrót do forum filmu Circuito chiuso

Mało znane i bardzo oryginalne włoskie giallo z zaskakującym finałem. W kinie podczas seansu dochodzi do zagadkowej zbrodni. Ginie jeden z widzów postrzelony z pistoletu. Na miejscu zjawia się policja, a wszyscy widzowie zostają uziemieni w budynku. Zostaje przeprowadzona rekonstrukcja zdarzeń…

„Circuito Chiuso” jest obskurnym i bardzo interesującym przykładem włoskiego kryminału, który wyświetlany był tylko w telewizji. Taka ciekawostka - w filmie możemy przyjrzeć się z bliska jak działały ówczesne kina, zobaczyć projektory, sale kinowe i masę pięknych plakatów m.in. z „Day of Anger” (1967), „Girl in Room 2A” (1974), „Ape” (jako „Super Kong”) (1976) lub „You’ll Like My Mother” (1972). Gościnnie na ekranie pojawia się dosłownie na kilka chwil Giulliano Gemma.

8/10

ocenił(a) film na 8
klotz

Oglądałem go bardzo dawno temu w TV, pt. "Sprzężenie zwrotne".
Pamiętam, że był bardzo ciekawy ;)

Montago

Dzięki za info. Mój znajomy również oglądał go dawno temu w TV. Szkoda, że nie ma nigdzie kopii z VHS :)

użytkownik usunięty
klotz

Cześć Klotz!Widzę, że tu nie już poczty. Jak się z Tobą można skontaktować? jestem na fb jako Jack Sieg, podeslij proszę tu albo tam swojego maila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones