film

Coś się kończy, coś zaczyna

Endings, Beginnings
2019
1h 50m
5,5 4 687
ocen
5,5 10 1 4687
5,0 5
ocen krytyków
Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu. Zobacz pełny opis
Coś się kończy, coś zaczyna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Coś się kończy, coś zaczyna
Zwiastun nr 2 (polski)
Coś się kończy, coś zaczyna
Zwiastun nr 1
nr 2 (polski) 2020-06-09T15:49:58 https://fwcdn.pl/webv/39/54/53954/53954.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/204/829104/cos_sie_konczy__cos_zaczyna_zwiastun_net.vp9.1080p.webm

Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu.

dystrybucja
M2 Films
studio
CJ Entertainment / Protagonist Pictures
tytuł oryg.
Endings, Beginnings
inne tytuły
Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Film został nakręcony na podstawie zarysu fabuły, nie miał gotowego scenariusza. Reżyser dał aktorom możliwość improwizowania całych scen, żeby aktorzy bardziej wczuli się w rolę, a grane przez nich postacie były bardziej realistyczne.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Gimby nie zrozumiejo

ocenił(a) film na 9

To na pewno nie jest film dla tych, którzy łakną akcji i dynamiki lub mają 13 lat. Docenią go ludzie, którzy są w trudnym życiowym momencie albo po prostu żyją już trochę na tym świecie i wiedzą, że życie nie jest czarno-białe. Zachwycająca Woodlyn i jak zawsze magnetyzujący Sebastian Stan.

Czyżby dalsze losy Ciri i Geralta?

Świetny piosenki, nastrojowe, dobrze dobrane do scen. Ktoś miał dobry gust muzyczny, który mocno pokrywa się z moim. Dla zainteresowanych w napisach końcowych są tytuły wszystkich piosenek.

O mój Boże!

ocenił(a) film na 3

Szczerze mówiąc, szedłem do kina bez jakiegokolwiek nastawienia. Ze względu na ostatnie epidemiologiczne wydarzenia i tęsknotę za kinem, stwierdziłem że pójdę na cokolwiek. I powiem bez ogródek, że nigdy się tak nie zawiodłem.

Prowadzenie wydarzeń w filmie jak i sama fabuła, są cholernie płytkie, choć reżyser stara...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones