PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 780
ocen
7,8 10 1 302780
7,6 38
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

a może takie tworza, tylko o nich nie slysze? jesli mozecie cos polecic 'w tym klimacie', piszcie.
Rola Leonardo rzeczywiscie fenomenalna, mowie to jako najblizszy czlonek rodziny uposledzonej
osoby. Mimika, styl mowienia, zachowanie, gesty, wszystko sie zgadza. Nie dziwie sie, ze ludzie
tutaj pisza, ze mysleli, ze do tej roli wzieto rzeczywiscie chorego chlopaka. Zagrac kogos takiego to
majstersztyk. I niech mowia co chca o Leo, ale po obejrzeniu tego filmu dla mnie on stal sie
jednym z numerow jeden wsrod aktorow.

Madzia_89

Nie będę oryginalny, jeśli polecę Ci "Rain Man", bo to jest kapitalny i znany film, ale to co zrobił tam Dustin H. to mistrzostwo. Tylko ten film już też ma swoje lata, co potwierdza, że obecnie trudno znaleźć podobne filmy niestety... Ale jak coś znajdziesz, to daj znać :)

ocenił(a) film na 10
Madzia_89

Ja polecę : 'Czarny balonik' o bardzo zbliżonej tematyce, myślę, że będziecie zadowoleni :-)

ocenił(a) film na 8
Madzia_89

A ja bym poleciła "Nazywam się Khan". Nie lubię kina bollywood, ale ten film jest fantastyczny :) To nie jest do końca "ten klimat" ale jakoś mi się tak skojarzyło :)

ocenił(a) film na 10
Madzia_89

"Sierpień w hrabstwie Osage" z Julią Roberts, Meryl Streep i Ewanem McGregorem,
"Małe dzieci" z Kate Winslet, Jennifer Connelly i Patrickiem Wilsonem,
"Za drzwiami sypialni" z Marisą Tomei, Nickiem Stahlem, Sissy Spacek i Tomem Wilkinsonem,
"Notatki o skandalu" z Cate Blanchett i Judi Dench,
"Slumsy Beverly Hills" z Marisą Tomei i Alanem Arkinem,
"Happiness" z Phillipem Seymourem Hoffmannem i Larą Flynn Boyle,
"Rodzina Savage" z Philipem Seymourem Hoffmannem i Laurą Linney,
"Złe i gorsze" z Laurą Dern,
"Wybory" z Reese Whiterspoon i Matthew Broderickiem,
"Dziękujemy za palenie" z Aaronem Eckhartem, Katie Holmes i Marią Bello,
"Kobieta na skraju dojrzałości" z Charlize Theron i Patrickiem Wilsonem,
"Schmidt" z Jackiem Nicholsonem i Kathy Bates,
"Więź" Wachowskich z Giną Gershon i Jennifer Tilly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones