PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 566
ocen
6,7 10 1 93566
5,9 7
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

9/10

ocenił(a) film na 9

Bardzo śmieszny film z dobrymi dowcipami :) I to nie prawda że było juz tysiące tego typu filmów.. Naprawdę świetny film! :)

ocenił(a) film na 8
tarantii

bardzo przyjemny, lekki filmik :)
zapowiadał się średnio fajnie, ale gdy akcja się zaczęła rozkręcać zmieniłam zdanie. Zdecydowanie polecam!

tarantii

Dzisiaj miałem iść do kina na "Opowieści z Narnii". Niechcący pomyliłem sale i znalazłem się na tym filmie. Nie chciałem opuszczać sali, bo pomyślałem, że "Narnia" już trwa od jakiegoś czasu i nie było warto tracić kilka początkowych minut filmu, więc zostałem. Na początku byłem załamany i niesamowicie wkurzony, kiedy zorientowałem się, że oglądam film z A. Kutcherem. Katastrofa - myślę sobie, ale... z minuty na minutę film robił się coraz ciekawszy i coraz bardziej zabawny. I nie żałuję ani minuty. Po prostu zajebisty film i mam ochotę obejrzeć go po raz drugi. Dawno tak się nie uśmiałem na żadnym filmie. Polecam przez wielkie P!!!

ocenił(a) film na 8
tarantii

Choć nie lubię C. Diaz ten film jest naprawdę zabawny. Pękałam ze śmiechu na scenie gdy przydzielono im ten sam pokój i dziewczyny napadły na chłopaków !!!! Warto obejrzeć;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones