PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 569
ocen
6,7 10 1 93569
5,9 8
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

Bardzo sympatyczny filmik

użytkownik usunięty

Całkiem miło się go ogląda. Lekki, zabawny, do relaksu wieczorkiem. Wiadomo, gatunek nie jest ambitny, ale filmik całkiem dobrze zagrany a i pod względem realizatorskim jak dla mnie wyszło dobrze. Oczywiście nie spodziewajcie się pionierskiej fabuły ani też nie będziecie rżeć ze śmiechu, mimo, że to komedia. Ale to komedia romantyczna, skądinąd bardzo wymięty gatunek, ta jednak rzetelnie wykonana.

ocenił(a) film na 6

zgadzam się nie jest to super komedia ale miło sie ją ogląda lekki film na ciężkie dni

ocenił(a) film na 8

Ja tam się raz popłakałam ze śmiechu (może to trochę przez mój charakter ale i tak się liczy) na tej scenie kiedy przychodzą do tej pani psycholog i on udaje że ona go bije i jak mówi "zasłużyłem sobie miałem poskładać ręczniki ale zapomniałem..." super ;D polecam

ocenił(a) film na 7

Lubię obu aktorów. Wow, jeden z nielicznych komedii romantycznych, która mi się podobała i nawet się na niej uśmiechałam...

ocenił(a) film na 8
aleera89

Powiem szczerze, że jeszcze nigdy tak bardzo mi się żadna amerykańska komedia nie podobała:) Być może to dlatego, że wcześniej strzeliłem 2 piwka, ale kurde, aż zacząłem żałować, że rzuciłem swoją dziewczynę....:)

ocenił(a) film na 7
dwuchromian

hahahah xD Jakie rozważania :D

aleera89

Haha, niezłe, a film mi nic do myślenia nie dał, oprócz tego, że chce jechać do Vegas, tylko mój pobyt się inaczej skończy XD

ocenił(a) film na 7
Deskjetone

Tak, przegrasz majątek i nie ozenisz się z gorącą dupcią, a co najwyzej jakims paszczurem, nie? xD

aleera89

"Takich paszczurów to ja się nie dotykam" haha :D

ocenił(a) film na 7
Deskjetone

"Ja wybieram tylko takie, wie Pani, łaadneee" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones