PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 569
ocen
6,7 10 1 93569
5,9 8
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

Rewelacja 9/10

ocenił(a) film na 9

WHAT HAPPENS IN VEGAS to jedna z tych nowych komedii, która autentycznie śmieszy. Nie jest to kolejna komedia typu "American Pie" czy "Hero Movie". Film ma bardzo dobry humor słowny, sytuacyjny. Główna para aktorów sprawuje się niesamowicie - Cameron i Ashton jak zawsze świetni, również Queen Laifah w roli drugoplanowej wypada świetnie. Polecam z szczerego serca - świetna muzyka, humor gwarantowany przez 1,5 godzinny.

Pemol

początkowo myślałam, że to kolejny badziew amerykański ale bardzo miło się zaskoczyłam, świetna gra aktorów, fabuła i humor :) polecam wszystkim

ocenił(a) film na 8
Pemol

Zgadzam się! Więcej takich komedii. Naprawdę śmiesznych i do tego romantycznych. Warto:)

ocenił(a) film na 9
Pemol

Zgadzam się z Toba w 100% !! Jedyna z tych nowych amerykańskich komedii rom. na której naprawde można się pośmiać. Gra aktorów jest niesamowita, chociaż nie przepadam na Paią Diaz ;]

Pemol

Pemol masz coś do American Pie ? przepraszam Cię ale pierwsze trzy części były super , Co się zdarzyło w Las Vegas też fajne 8,5/10

ocenił(a) film na 9
sly1111

Napisałem w stylu American Pie. Nie miałem na myśli samego filmu. Chociaż części 4-6 żałosne.

ocenił(a) film na 9
Pemol

Zgadzam się w 100%, dawno nie oglądałam tak dobrej (nowej) amerykańskiej komedii:) polecam każdemu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones