PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 567
ocen
6,7 10 1 93567
5,9 8
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

słabiutki

ocenił(a) film na 3

Liczyłem na zdecydowanie więcej. Początek i koniec mogą być, choć i te obrazy są typowe i mało oryginalne. Ale cały środek ... beznadzieja. To co wyprawiają główni bohaterowie to zachowania całkowicie debilne, pozbawione sensu, a postaci mózgów. Zdejmowanie drzwi do kibla, chowanie deski klozetowej pod kołdrę... to mogą być zachowania kilkulatków (chociaż i Ci często są znacznie bardziej inteligentni), a nie dorosłych ludzi. Już byłem bliski rezygnacji z filmu, chociaż od wielu lat staram się stosować zasadę, aby wszystko obejrzeć do końca. Wytrzymałem, żałuję wydanych pieniędzy. Swoją drogą dziwią mnie wasze jakże pozytywne opinie. Pozdrawiam Wszystkich

awatar_61

Z drugiej strony czego oczekujesz od amerykańskiej komedii romantycznej? Jak na ten rodzaj film w całosci wypada w mojej opinii całkiem , całkiem:**

ocenił(a) film na 3
Kornelkaa185

No cóż, myślę że oczekuję, tak ogólnie, jakichś w miarę logicznych zachowań ludzkich. Bohaterowie przez 3/4 filmu robią sobie różne paskudne rzeczy, są pazernymi wredotami, chcąc zagarnąć dla siebie całą kasę, aby stwierdzić na konioec że się kochają i że w zasadzie pieniędzy nie chcą. Nie znam takich związków. Jest cała masa, częściowo wtórnych, komedii romantycznych, które spokojnie można oglądać. Tam bohaterowie mają jakieś perypetie, nawet niekiedy zupełnie fantastyczne, ale ich zachowania są "normalne". Mam tu na myśli np.: Francuski pocałunek, Jak w niebie, Musi kochać psy, Sabrina, Only You czy jeden z ostatnich widzianych przez mnie: Miesiąc miodowy w las Vegas.
Myślę, że nie powinno się robić filmów na siłę, a ostatnio na takie właśnie wpadam - tuż przed Las Vegas widziałem Nawiedzoną narzeczoną. Pomijając kilka scen - fajnych, śmiesznych, cały film oceniłbym podobnie jak omawiany ... Las Vegas.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones