Coco

2017 1 godz. 49 min.
8,3 115 219
ocen
8,3 10 1 115219
23 400
chce zobaczyć
7,8 15
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":15}
powrót do forum filmu Coco
  • zdziechu24 ocenił(a) ten film na: 9

Pixar po raz kolejny zrobił to co potrafi najlepiej – sprawił, że zbierałem szczękę z podłogi płacząc przy tym jak małe dziecko. Studio mające w swoim portfolio tak kultowe animacje jak „Toy Story”, „WALL-E” czy „W głowie się nie mieści”, dobrze wie w jakie struny uderzyć, jak podejść widza, sponiewierać go emocjonalnie, ale jednocześnie nie grając przy tym na banale, pozostawić w pewnej refleksji i zadumie. Coco, jako jedna z najlepszych animacji Pixara dotychczas, jest tego doskonałym przykładem. To pełna treści i emocji historia, która opowiada o przemijaniu, więzach rodzinnych, pogoni za marzeniami, ale i doskonale eksploruje temat śmierci, pamięci o zmarłych, a dodatkowo przybliża widzowi pełen kolorów meksykański folklor. Czego chcieć więcej?! Wciąż się zastanawiacie czy warto? Ja się pytam – czemu jeszcze nie kupiliście biletu do kina?! Żałuje tylko, że nie zrobili tego w animacji poklatkowej...

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/coco-recenzja-filmu-2017-pi...

• mk34 ocenił(a) ten film na: 8

zdziechu24 To prawda, choć to z pozoru film dla dzieci to jednak i dorosłego widza jest w stanie mocno poruszyć.
    (zwłaszcza końcówka)

• Yasiri ocenił(a) ten film na: 10

zdziechu24 Zgadzam się w pełni, mimo tego, że jestem dorosła i na palcach jednej ręki mogłabym policzyć, ile razy w życiu się wzruszyłam - na koniec filmu nie mogłam powstrzymać łez. Ma w sobie to coś ;)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

zdziechu24 niestety on jest tylko spoko.

• ar23s ocenił(a) ten film na: 8

Coco spoko :P

• zdziechu24 Niestety, w kinie nie byłem. Myslałem, że to taki odgrzewany kotlet po "Kubo i dwóch strunach", a tu niespodzianka. Kompletnie nie tego się spodziewałem, i film okazał się znacznie lepszy od oczekiwań. Żałuję, że nie byłem w kinie. Nie ocenia się jednak filmów po tytułach i zwiastunach.

• użytkownik usunięty

MojeGBA Kubo jest o wiele lepszy.Właściwie jest to mój ulubiony film!