Conan Barbarzyńca 3D

Conan the Barbarian
2011
5,4 41 tys. ocen
5,4 10 1 40677
4,3 16 krytyków
Conan Barbarzyńca 3D
powrót do forum filmu Conan Barbarzyńca 3D

... czy w filmie pojawily sie postacie, ktore kiedykolwiek wystąpily w komiksie (oprocz Conana), czy poprostu zostaly zmyslone przez scenarzyste? Pytam z ciekawosci, bo cos nikogo nie moglem skojarzyc, ale ja czytalem tylko serie Conana z... hmmm.... w polsce wydano ta serie jakos na poczatku lat 90ch(w USA wydano pewnie kilka lat wczesniej), wiec chcialem sie dowiedziec czy w pozniejszych czesciach Conana te postacie(z filmu) sie przewinely? Owszem kojarze, ze Conan mial czarnoskorego przyjaciela(chyba tez barbarzynce) ale zwal sie Zula a nie Artus. Tak samo mial kobiete ale ona nie byla wychowywana przez mnichow, tylko byla, albo barbarzynca albo piratka (juz nie pamietam), ale napewno byla jeszcze wiekszym dzikusem niz Conan, a ich zwiazek byl raczej bezuczuciowy, dlatego w tym filmie cos mi nie pasowalo. To nie ten klimat co w komiksach, ale moze film byl na podstawie jakiejsc innej serii Conana, a nie tej co czytalem ?

ocenił(a) film na 5
Pijany_Mistrz

Nie klimat bo o pegi chodzi niestety....

Pijany_Mistrz

zgadza sie. wszystko zostalo zmyslone. w komiksie jego przyjacielem byl murzyn Zula. kobieta o ktorej piszesz to Belit. nie bylo zadnych postaci ani z ksiazki ani z komiksu.

Pijany_Mistrz

z tym że conan to nie komiks... R.E.Howard był twórcą książek o Conanie,później jego Twórczość kontynuowało wielu innych pisarzy,niemniej ja polecam tylko howard'a