PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569242}
4,3 17 733
oceny
4,3 10 1 17733
5,4 20
ocen krytyków
Cosmopolis
powrót do forum filmu Cosmopolis

Nie rozumiem tak niskiej oceny tego filmu. Film ma oryginalny scenariusz, dobrze zagrany,
również swój klimat,. Polecam:)

ocenił(a) film na 6
Kris81

równiez uważam,że film niekonwencjonalny,niespotykany,wyszukane dialogi,troszke oceny zaniżone,ale kwestia gustu po prostu

ocenił(a) film na 7
lipunia

Tak o gustach się nie dyskutuje, ale na tym polega to forum... Myślę że film nie został zrozumiany przez widza...

ocenił(a) film na 4
Kris81

Szczerze powiedziawszy to tu nie ma nic ciężkiego, aby tego nie zrozumieć.

ocenił(a) film na 3
djrav77

zgadzam się, jakiegoś głębszego przesłania w tym filmie nie widzę (mimo, iż zahacza o kwestie 'na czasie') w zasadzie trudno w nim czegokolwiek nie zrozumiec.. nie jest zły w istocie, jest po prostu nudny

ocenił(a) film na 4
floydowa7

Dokładnie tak jak piszesz. Film jest po prostu ''na czasie'', co nie znaczy, że każdy ma się nim zachwycać, bo porusza współczesne problemy. Mi to nie otwiera oczu na nie. Mnie to po prostu jeszcze bardziej zniesmacza, nudzi, a przede wszystkim irytuje jak diabli. Już mnie delikatnie próbowano ustawić do pionu, twierdząc, że ''głupio'' myślę w temacie u Niskobudżetowego ''4,5? - Ludzie litości''. Ja też swoje zdanie przelałem na ''posta'' zakładając oddzielny temat. Masz ochotę przeczytaj. Nie, to nie męcz się moimi wnioskami, tylko do stołu, do łakoci, z rodzinką, aby było radośnie i Wesołych Świąt!
pozdrawiam

http://www.filmweb.pl/film/Cosmopolis-2012-569242/discussion/Tylko+zbrodnia+czyn i+mnie+cz%C5%82owiekiem,2081295

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones