PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839739}
5,4 11 677
ocen
5,4 10 1 11677
3,4 5
ocen krytyków
Countdown
powrót do forum filmu Countdown

Nie jest taki zły

ocenił(a) film na 8

Jestem trochę zaskoczony, bo nie szedłem na ten film dlatego, że to horror, a jestem fanem tego gatunku, tylko zaciekawił mnie pomysł. Oczekiwałem typowego amerykańskiego gniotu, ale tak nie było. Trochę straszył typowymi jump scare, ale i tak był lekki dreszczyk, trochę przewidywalny, no ale jak większość horrorów. Także, jak ktoś lubi taka tematykę przetrwania i się zastanawiał czy iść, to śmiało ;)

ocenił(a) film na 5
Vafik

ja mam tak:
Nowoczesna, aktualna do smartfonowych czasów wersja "Oszukać przeznaczenie"
Dużo "jump scareów" / klimatycznych scen mało.
Fabuła głupawa. Przewidywalność duża. Do kina nie warto.
W domu dla fanów horrorów warto (bo już wszystko poza tym obejrzane:)

ocenił(a) film na 3
Vafik

To czym Twoim zdaniem jest ten typowy amerykański "gniot"? Ten film reprezentuje taki poziom iż mimo zobaczenia go w kinie za darmo, dalej bolał mnie fakt, że musiałem poświęcić na niego te półtora godziny życia... Dramat.

ocenił(a) film na 7
Highlander_fw

Ktoś, kto pisze "półtora godziny", nie jest dla mnie wiarygodny w wygłaszaniu tego typu "mądrości"... Żeby ludzi rozpalać, najpierw samemu trzeba płonąć. ;)

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

haha dobre ;D Mnie też wnerwiają takie błędy. A do filmu właśnie chcę zasiąść, raz kozie...

ocenił(a) film na 6
Vafik

Popieram całkiem niezły,trzymał w napięciu,zjawa nawet całkiem budziła grozę.Tylko ta akcja z księdzem od demonów,bardziej nadawała się do komedii niż do horroru he he.Ale ogólnie fajnie się ogląda do samego końca.Na 6/10 zasługuje.

ocenił(a) film na 8
Vafik

Uwielbiam takie klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones