PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678523}
6,2 64 753
oceny
6,2 10 1 64753
5,3 20
ocen krytyków
Crimson Peak. Wzgórze krwi
powrót do forum filmu Crimson Peak. Wzgórze krwi

Film zapowiadał się całkiem ciekawie, jednak jest tak przewidywalny, że aż nudny. Nic mnie w nim nie zaskoczyło. Poza pięknymi zdjęciami i scenografią film nie ma niczego, czym mógłby się pochwalić. Po pierwsze- nie lubię tej aktorki- czy ona w ogóle ma brwi? Mam wrażenie, że w każdej roli gra tak samo. Potem jej mąż, który wygląda jak Michał Wiśniewski w ciemnych włosach, no nie mogłam przestać o nim myśleć ilekroć aktor ten pojawiał się w ujęciu. Aktorka grająca siostrę była natomiast bardzo ładna. Duch matki był koszmarny. Przecież to jej matka, przyszła ją ostrzec, dlaczego więc wyglądała jak z filmu "kobieta w czerni", która ma ochotę doprowadzić swoje dziecko do zawału? I ten kościotrup wychodzący z podłogi ni z gruchy ni z pietruchy, po co? Szło to zrobić w o wiele bardziej subtelny i przerażający sposób. Ten był po prostu śmieszny. No i moje podstawowe pytanie, bo chyba nie załapałam zajęta ziewaniem- co się stało z psem?? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

perelka

Niestety pieska Lucille uśmierciła chyba poprzez uduszenie lub skręcenie karku. Dzieje się to chyba wtedy gdy dr Alan przyjeżdża i następuje odkrywanie prawdy o rodzeństwie. W pewnym momencie pies szczeka, Lucille kuca koło niego i nagle pieska już nie słychać. Chyba dobrze pamiętam...

Vinga2312

Ooo matko, to dobrze że nie wyczaiłam tego momentu i jakoś to przegapiłam. Nie no, więc teraz jeszcze gorzej wygląda ten film :P

perelka

Ale to nie jest pokazane dosłownie. Jest to ok. 95 minuty filmu, gdy Thomas ma dobić Alana. Na pierwszym planie jest Thomas a z tyłu zamglona postać Lucille, która mówi "Do nogi piesku". I tyle. Więc spokojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones