film

Crittersi atakują

Critters Attack!
2019
1h 29m
3,1 1 614
ocen
3,1 10 1 1614
Dwudziestoletnia opiekunka do dzieci i jej podopieczni muszą stawić czoła groźnym Crittersom. Zobacz pełny opis
Crittersi atakują zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Dwudziestoletnia Drea (Tashiana Washington) niechętnie przyjmuje pracę opiekunki do dzieci w domu profesora college'u, w którym ma nadzieję studiować. Starając się zapewnić rozrywkę Trissy (Ava Preston) i Jake'owi (Jack Fulton) oraz swojemu młodszemu bratu Phillipowi (Jaeden Noel), dziewczyna zabiera dzieciaki na wycieczkę. Nie wieDwudziestoletnia Drea (Tashiana Washington) niechętnie przyjmuje pracę opiekunki do dzieci w domu profesora college'u, w którym ma nadzieję studiować. Starając się zapewnić rozrywkę Trissy (Ava Preston) i Jake'owi (Jack Fulton) oraz swojemu młodszemu bratu Phillipowi (Jaeden Noel), dziewczyna zabiera dzieciaki na wycieczkę. Nie wie jednak, że w pobliżu pojawiły się tajemnicze istoty, które pożerają każdą napotkaną na swojej drodze żywą istotę. Drea i dzieci, śledzeni przez wygłodniałe Crittersy, spotykają uroczą i pozornie nieszkodliwą Biancę, wygnaną królewnę Crittersów, uciekającą przed przedstawicielami swojej rasy. Gdy stworzenia te zbierają się na kampusie akademickim, Drea i dzieci ruszają na pomoc.

na podstawie
Domonic Muir (postacie)
studio
New Line Cinema / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Critters Attack!
inne tytuły
Film kręcono w Kapsztadzie (RPA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

proponuje obejrzeć poprzednie części wtedy załapiecie że o ten kicz w tym filmie chodzi a nie żalić się jak bezdomny że mu karton przecieka

Profanacja

ocenił(a) film na 1

Co tu się odj...ło. Jakim cudem i po co. Cała stara seria Crittersów perfekcja. Miałem nadzieję na albo dobrą kontynuację albo dobry restart. Masakra. Omijać szerokim łukiem.

Nie tylko duże wytwórnie potrafią żerować na nostalgii. Crittersi atakują to film o zerowym budżecie w którym włożono zerowy wysiłek. Liczono po prostu na tytuł, że ktoś z ciekawości obejrzy jak pojawi się na jakimś streamingu. Ja wiem, że poprzednie części Crittersów nie stały na najwyższym poziomie, ale nawet tam...

Słabo

ocenił(a) film na 1

Wcześniejsze części też nie były jakieś super, ale ta część jest wybitnie słaba. Tam nic nie trzyma się kupy.

Wiedziałem, że zasięg mojego telefonu komórkowego jest słaby, bo linia telefoniczna dynda na wietrze - dzięki temu filmowi już wiem, że telefonia komórkowa leci do nas po kablu.
Wiedziałem, że jedyny dowód na istnienie kosmity to jest moje słowo a nie kosmita siedzący w moim plecaku.
Wiedziałem, że tak mało wiem, ale...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones