PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840090}

Crittersi atakują

Critters Attack!
3,1 1 605
ocen
3,1 10 1 1605
Crittersi atakują
powrót do forum filmu Crittersi atakują

Nie tylko duże wytwórnie potrafią żerować na nostalgii. Crittersi atakują to film o zerowym budżecie w którym włożono zerowy wysiłek. Liczono po prostu na tytuł, że ktoś z ciekawości obejrzy jak pojawi się na jakimś streamingu. Ja wiem, że poprzednie części Crittersów nie stały na najwyższym poziomie, ale nawet tam można było na siłę wyciągnąć jakąś wartość - Leonardo DiCaprio w trzeciej części, albo kosmiczne realia w czwórce. Tutaj nie ma nic, żadnego pomysłu, nic czego byśmy nie widzieli w wcześniejszych filmach. Więcej dowiecie się z mojej recenzji w linku poniżej:

https://www.facebook.com/Szmyrgol/photos/a.149541089782650/431851254884964

szmyrgiel

Pierwsze dwie części są znakomite i nie potrzebują do tego Di Capriów i innych by błyszczeć. Zresztą Leo zagrał w najgorszej części akurat. A w jedynce był Billy Zane.

Siłą jedynki był pomysł, realizacja, galeria fajnych postaci ( nawet gówniarz był zajebistym bohaterem bo był jak każdy nastolatek z nas kiedyś, który miał charakter ), humor, teksty, nawet efekty były klimatyczne, muzyka z zajebistym kawałkiem Power of the Night nagranym specjalnie pod ten film, prowadzenie historii, tam wszystko zagrało i buczało. Klasyk większy jak Ghostbusters ( który też jest spoko ).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones