PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840090}

Crittersi atakują

Critters Attack!
3,1 1 614
ocen
3,1 10 1 1614
Crittersi atakują
powrót do forum filmu Crittersi atakują

Szału nie robi.

ocenił(a) film na 4

Dużo lepszy niż takie badziewia jak Kill Bill czy Od zmierzchu do Świtu. ale szału nie robi.

ocenił(a) film na 5
billy1979

Chłopie co ty gadasz Kill Bill dużo lepszy i wcale nie jest badziewiem

ocenił(a) film na 4
Sebastian_O_filmweb

Kill Bill to jest totalny badziew. Jakieś nierealne durne sceny, bieganie z mieczami itp. Różnica jest taka, że Critersów da się całych obejrzeć, a Kill Billa już nie.

ocenił(a) film na 5
billy1979

Oceny mówią inaczej. Critters też są nie realne a jakoś da się je oglądać. Chłopie zastanów się najpierw co ty piszesz później komentuj

billy1979

wymieniłeś akurat dwa zajebiste filmy :)...i Crittersy nie są od nich lepsze, nie wiem jak w ogóle można tak pomyśleć, a gdzie dzielić się tym publicznie ;)...

ocenił(a) film na 4
Majkii

Jakie filmy? Od zmierzchu do świtu to jakieś bzdety o jakichś stworach dziwnych. Ani to straszne ani ciekawe. Nuda. A Kill Bill? Jakieś sceny nierealne. To są filmy ogłupiające amerykańskie społeczeństwo. Critersy są dużo lepsze. Wszystkie trzy nie są wartościowymi filmami. Jeśli chcesz taki obejrzeć to polecam np "Nietykalni".

billy1979

Widziałem obydwa filmy pt. "Nietykalni" i obydwa mi się podobały...wiadomo każdy ma inny gust filmowy....Twój po prostu różni się od większości ludzi...

ocenił(a) film na 4
Majkii

Każdy ma inny gust filmowy ale Kill Bill, to nie jest gust tylko stan umysłu. Ten film podoba się ludziom tym, którym wmówili, że jest dobry. Jeśli by oglądali bez żadnych sugestii, to by wyłączyli po pierwszej kretyńskiej scenie. Bezwartościowy i ogłupiający film.

billy1979

Ja tam się zgadzam. Wolę dwie pierwsze części Crittersów niż Kill Billa. Zwłaszcza naprawdę denną dwójkę od której lepsza jest nawet czwarta część Crittersów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones