Film

Other People's Money

1991 1 godz. 43 min.
6,8 306
ocen
6,8 10 1 306
440
chce zobaczyć
{"id":"8453","linkUrl":"/film/Cudze+pieni%C4%85dze-1991-8453","alt":"Cudze pieniądze","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/84/53/8453/6968126.2.jpg"}
Komedia mająca przeciwstawić tradycjom rodzinnym, zasadom lojalności wobec pracowników, szacunkowi dla pracy zasady... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Komedia mająca przeciwstawić tradycjom rodzinnym, zasadom lojalności wobec pracowników, szacunkowi dla pracy zasady rządzące na rynkach finansowych, wśród rekinów finansowych i nieczułych handlarzy. Jest to opowieść o Larrym - graczu giełdowym znanym z zarabiania na niszczeniu podupadających firm. Wykupuje on akcje upadającej fabryczki na prowincji. Właścicielami jest stare małżeństwo, które chce za wszelką cenę uratować firmę, a przy tym zachować pracę dla swoich pracowników.

boxoffice
$25 682 090 w USA
na podstawie
Jerry Sterner "Other People's Money" (sztuka)
studio
Warner Bros. / Yorktown Productions
inne tytuły
Mercedes Ruehl był kandydatką do roli Kate Sullivan.
Film dedykowano zamarłemu na krótko przed premierą aktorowi Williamowi De Acutis.
Danny DeVito odmówił jedzenia niezdrowej żywności, dlatego pączki, którymi zajada się w filmie, dostarczane były na plan filmowy przez firmę specjalizującą się w produkcji zdrowej żywności (nie zawierały cukru oraz tłuszczu).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.