PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468211}

Cyberżołnierz

Cyborg Soldier
4,7 418
ocen
4,7 10 1 418
Cyberżołnierz
powrót do forum filmu Cyberżołnierz

wg mnie jst to bardzo dobre kino akcji. Stary styl, oczywiscie przeslodzone itd itd ale o to w tym chodzi i jest nadal wielu ludzi ktorzy takie filmy lubia i szukaja. Milo byloby gdyby wypowiAdali sie tylko znawcy gatunku i oceniali filmy w odniesieniu do pozostalych zobaczonych w danej kategorii. NiestEty na filmwebie opinie wystawiaja ludzie uwazajacy siebie za wielkich kinomanow i znawcow co niejednokrotnie psuje ocene filmu o czym nie raz sie przekonalem. Nie lubisz takich filmow to nie ogladaj i nie pisz glupot ze film do bani. Ja nie wypowiadam sie o psychopatycznych horrorach czy filmach coraz czesciej niestety pozadanych i poszukiwanych obecnie - opisujace emocje na skraju absurdu i nie rzadko bez happy endu bo przeciez to plytkie... bo po prostu takich filmow nie lubie, a co za tym idzie nie ogladam EHHHH BRAK MI SLOW

ocenił(a) film na 8
Efka_5

zgadzam się z tobą , dlatego ja nie sugeruje się już opinią filmwebu i wgl,każdy ma swój gust , ja lubię wszystkie filmy i psychopatyczne i horrory i komedie i kino akcji i ten film strasznie przypadł mi do gustu ,dokładnie tak jak piszesz film jak z lat 80tych, dla mnie ten film jest zaje.isty!!! ocena na filmwebie zdecydowanie zaniżona!! np : przez takich ludzi co albo wstawiają 1 albo 10 ,albo wcale filmu nie oglądali ehh, Polecam ten film!

ocenił(a) film na 1
brof

Co byście nie powiedzieli, jak byście go nie zachwalali, niczego to zmieni: jest zły, i to bardzo, a ocena na Filmwebie wcale nie jest zaniżona, wręcz przeciwnie. Ten film to kompletne dno i bardzo dobrze opisują go słowa innego forumowicza: "Szkoda czasu na oglądanie.Nudny, przegadany, źle zagrany i beznadziejnie zrobiony!". Tyle na ten temat. Na więcej nie zasługuje.

ocenił(a) film na 6
dentryt

Mi się w miarę podobał i fakt czuć w nim powiew klimatu ze starych filmów akcji jakie się kiedyś oglądało na VHS ;)
To były czasy!!
A co do psychopatycznych horrorów to Ja bardzo lubie ;p. Mam już ich troszkę ocenionych, pomimo to i ten mi sie podobał. Moja ocena to 6/10,więc wg kryterium filmweb to chyba niezła ;)

ocenił(a) film na 5
dentryt

właśnie to "przegadanie" dodaje mu plusów... dlatego nie jest taki zły, szału może nie ma ale... nawet dobrze się ogląda, z umiarkowanym zainteresowaniem.
nie żałuję obejrzenia - nie wydaje mi się abym stracił czas - a to ważne... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones